طراحی سایت اینتن

سایت جدید فروش اینترنتی ایران خودرو

0
سایت جدید فروش اینترنتی ایران خودرو
به این پست امتیاز دهید

سایت جدید فروش اینترنتی ایران خودرو : ایران خودرو یکی از شرکت های خودروسازی ایرانی است که تاسیس آن به سال 1341 برمیگردد. این شرکت در ابتدا با سرمایه صد میلیون ریال کار خود را آغاز کرد.

شرکت ایران خودرو را می توانیم یکی از مهم ترین شرکت های خودرو سازی ایرانی بدانید که با همکاری شرکای خارجی خود توانسته است تا به تنهایی به مونتاژ خودروهای سبک و سنگین بپردازد. در سال ایران خودرو حدودا 600هزار دستگاه خودرو تولید می کند.

خرید اینترنتی محصولات ایران خودرو

سایت جدید فروش اینترنتی ایران خودرو : در صورتی که قصد دارید به صورت اینترنتی از ایران خودرو ،سفارشی داشته باشید باید به وب سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی https://esale.ikco.ir مراجعه نمایید  و پس از انتخاب گزینه مشاهده و سفارش را کلیک نمایید.

با توجه به اینکه ایران خودرو به عنوان اولین تولید کننده خودرو در ایران به شمار می آید و البته سابقه طولانی که دارد ، نتوانسته است که در بازارهای خارجی موفقیت زیادی بدست بیاورد.

شرکت های بزرگ خودرو سازی ایران خودرو و سایپا به دلیل حمایت های دولت بعد از انقلاب و البته تضییع حقوق مصرف کنندگان داخلی توانسته است به حیات خود ادامه بدهند.

ایران خودرو پس از اینکه در بازار با ناکارمندی های روبرو شد و البته انتقادات های زیادی در حیطه امنیت کم خودروها به سمت او سرازیر گردید ، در موضوعات امنیتی خودرو ها اقداماتی را به صورت جزئی لحاظ نمود. البته این افزایش سبب گردید تا ستاره های امنیتی تعدادی از خودرو به یک رتبه افزایش داشته باشد که این بالا رفتن میزان کیفیت ها نیز محل شک و تردید بوده و می توانیم تا میزانی آن را دستمایه انتقاد های شبکه های خبری بدانیم.

سایت جدید فروش اینترنتی ایران خودرو : برای خرید به صورت اینترنتی می توانید به وب سایت ذکر شده در پاراگراف های فوق ، مراجعه نمایید و پس از انتخاب محصول برای سفارش آن اقدام نمایید.

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.