تکنولوژی های جدید سامسونگ زیر ذره بین زوم تک

2
کلاس های هوشمند سامسونگ

همایش راه کار های تجاری سامسونگ : سامسونگ در روز گذشته همایشی از راه کار های تجاری خود در تهران برگزار کرد. در این همایش برترین تکنولوژی های جدید سامسونگ در حوزه های مختلف رونمایی شد.

این همایش با سخنرانی جناب آقای پارک مدیر عامل دفتر کره سامسونگ در ایران آغاز شد ، ایشان از اهداف سامسونگ در برگزاری این همایش گفتند شما می توانید مشروح سخنان ایشان را اینجا مشاهده نمایید.

در ادامه ، گزارش زوم تک از این همایش را بخوانید. در این همایش دستگاه های هوشمند سامسونگ در حوزه هتل داری ، فرودگاه ها ، کلاس های هوشمند و تهویه مطبوع ارائه شد .

حضور سامسونگ در صنعت هتل داری :

Hotel TV Solution : سامسونگ در صنعت هتل داری از تلویزیون های هوشمند با تکنولوژی های جدیدی در ایران پرده برداشت ، یکی از این تکنولوژی ها Hotel TV Solution بود ، این تکنولوژی برای راحتی مسافران در هتل ها طراحی شده است ، از ویژگی های برتر این تکنولوژی این است که مسافر اتاق ها به کمک Hotel TV Solution قادرند از برنامه های پرواز ، خدمات هتل ، اینترنت ، آب و هوا ، مشاهده فیلم ها و تصاویر موجود در گوشی در تلویزیون اتاقشان استفاده نمایند.

در تصاویر زیر می توانید این امکانات فوق العاده تکنولوژی Hotel TV Solution را مشاهده نمایید.

Hotel TV Solution

Hotel TV Solution

استفاده از این تلویزیون برای مشاهده فایل های گوشیتان . جالبه نه؟

از دیگر تکنولوژی های رونمایی شده در این همایش تلویزیون های هوشمند در بخش پذیرش هتل ها است ، سامسونگ برای راحتی مدیریت هتل ها این تلویزیون های هوشمند را طراحی کرده است که به کمک آن می توان فیلم ، برنامه های مختلف را بدون نیاز به کامپیوتر در آن نمایش داد . گفتنی است این دستگاه در صورت استفاده ۲۴ ساعته قادر است ۵ سال کارایی قابل قبولی داشته باشد . به تصویر زیر توجه نمایید.

samsung

حضور سامسونگ در مدارس هوشمند

کمپانی سامسونگ برای نزدیک کردن آموزش ها به سمت تکنولوژی تخته های هوشمندی را طراحی کرده است که با حضور این تکنولوژی در کلاس های آموزشی می توان از گچ و تخته های قدیمی خداحافظی کرد.

معلمان قادرند با کمک این تکنولوژی تمامی آموزش های خود را بصورت مالتی مدیا هم ارائه کنند . یعنی آموزش در کلاس ها علاوه بر نوشته های معلم می تواند به کمک ویدئو های آموزشی هم انجام گیرد. و این نوید افزایش کیفیت آموزشی را به دانش آموزان می دهد. نظر شما چی هست؟

برای آشنایی کامل با این تکنولوژی به تصاویر زیر توجه کنید.
 

کلاس های هوشمند سامسونگ

کلاس های هوشمند سامسونگ

کلاس های هوشمند سامسونگ

غرفه مسئولیت اجتماعی سامسونگ

کودکان امید سامسونگ

Multi-Surce Video Wall Solution

Multi-Surce Video Wall Solution

Information Video Wall : سامسونگ فکر مکان های عمومی ، فروشگاه های بزرگ را برای پخش ویدئو های خود کرده است ، یکی دیگر از تکنولوژی های ارائه شده در این همایش Information Video Wall است ، این تکنولوژی این قابلیت را دارد ، که کادر ها  مکعبی در کنار هم برای پخش ویدئو ها و تبلیغات بکار رود ، جالب اینجاست که این تکنولوژی این قابلیت را داراست که به کمک آن می توان در شکل های مختلفی می توان این نمایشگر ها را استفاده نمود.

Information Video Wall

حضور تکنولوژی های سامسونگ در فرودگاه ها

سامسونگ حتی برای هتل ها هم محصولات ویژه ای را ارائه کرده است ، سامسونگ برای مدیریت اطلاعات پرواز ، ساعات پرواز و … هم تکنولوژی جدید را ارائه کرده است ، این تکنولوژی در غرفه Flight Information رونمایی شده بود که شامل یک کامپیوتر بزرگ به همراه چند نمایشگر پیشرفته برای ارائه اطلاعات پرواز بود.

به تصاویر زیر توجه کنید.

سامسونگ Flight Information

سامسونگ Flight Information

Flight Information

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

  1. چقدر سامسونگ پیشرفته است من فکر میکردم فقط توی تلویزیون و گوشی کار میکنه. اون زوم تک هم نوشتی خیلی باحاله عجب دست خطی سید داری خخخخخ

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.