عضویت در کانال تلگرام زوم تک

جدیدترین گوشی های هوشمند آلکاتل در سال ۲۰۱۵ را بشناسیم.

۱

جدیدترین گوشی های هوشمند آلکاتل در سال ۲۰۱۵ را بشناسیم. : کمپانی آلکاتل یکی از نوپاترین شرکت های تولید کننده در حوزه گوشی های هوشمند است ، این شرکت قبلا در حوزه تولید گوشی های تلفن معمولی فعالیت میکرد ، اما امروزه به گسترش بازار گوشی های هوشمند این شرکت هم به دنبال تولید گوشی های هوشمند برتر در دنیای تکنولوژی است. در این پست جدیدترین گوشی های هوشمند کمپانی آلکاتل را مورد بررسی قرار خواهیم داد با ما باشید.

 گوشی هوشمند Alcatel OneTouch POP Mega

Alcatel-OneTouch-POP-Mega

Alcatel OneTouch POP Mega جدیدترین گوشی هوشمند شرکت آلکاتل می باشد که در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۱۵ ارائه شده است ، از ویژگی های برتر این گوشی هوشمند می توان به صفحه نمایش بزرگ ۶ اینچی پردازنده ۴ هسته ای و پشتیبانی از تکنولوژی ارتباطی ۴G اشاره کرد .

گوشی هوشمند Alcatel OneTouch POP 2 (5) Premium

Alcatel-OneTouch-POP-2-5-Premium

گوشی هوشمند Alcatel-OneTouch-POP-Mega هم در ۶ ژانویه ۲۰۱۵ ارائه شد ، از ویژگی های برتر این گوشی هوشمند می توان به صفحه نمایش بزرگ ، رزولیشن بالای صفحه نمایش ، پردازنده ۴ هسته ای پشتیبانی از تکنولوژی ارتباطی ۴G اشاره کرد .


گوشی هوشمند Alcatel OneTouch Pop 2-4

Alcatel-OneTouch-Pop-2-4

گوشی هوشمند Alcatel OneTouch Pop 2 هم زمان به گوشی OneTouch-POP-Mega ارائه شد و در سطح بسیار مناسبی ارائه شده است ، از ویژگی های برتر این گوشی هوشمند می توان به پشتیبانی از دو سیمکارت ، پردازنده ۴ هسته ای پشتیبانی از تکنولوژی ارتباطی ۴G اشاره کرد.

گوشی هوشمند Alcatel OneTouch POP 2-5

Alcatel-OneTouch-POP-2-5

گوشی هوشمند Alcatel OneTouch POP 2-5 هم در ۶ ژانویه ۲۰۱۵ رونمایی شد ، از ویژگی های برتر این گوشی هوشمند می توان به اندازه صفحه نمایش بزرگ ۵ اینچی ، پشتیبانی از دو سیمکارت ، پردازنده ۴ هسته ای ، پشتیبانی از تکنولوژی ۴G اشاره کرد.

یک نظر برای “جدیدترین گوشی های هوشمند آلکاتل در سال ۲۰۱۵ را بشناسیم.”

  1. سئو گفت:

    گوشی خوبی به نظر می رسه ممنون 🙂

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.