اولین گوشی سامسونگ با صفحه نمایش تاشو

0

اوایل سال جاری یکی از مقامات سامسونگ اعلام کرد که این شرکت در حال ساخت یک گوشی با قابلیت تا شدن صفحه نمایش است. امروز شخصی ادعا کرد که اطلاعاتی از پروژه ای به نام valley دارد و آن ها را در شبکه ویبو فاش کرد.

گوشی جدید سامسونگ با صفحه نمایش تاشو

آن طور که گزارش شده شرکت سامسونگ در تست کردن این گوشی از دو پردازنده اسنپدراگون ۶۲۰ و ۸۲۰ استفاده کرده است. هنوز مشخص نیست که سامسونگ قصد دارد دو ورژن از این گوشی را ارائه دهد یا صرفا به دنبال آزمایش کردن برای یافتن پردازنده مناسب تر بوده است.
در این گوشی از باتری غیر قابل تعویض استفاده شده و همچنین در پروژه valley سامسونگ از درگاه میکرو SD استفاده کرده است. صفحه نمایش از نوع OLED خواهد بود و از LCD استفاده نمی شود.
طبق گزارشات رسیده پروژه valley در ژانویه امسال ارائه خواهد شد. شاید سامسونگ این گوشی را در کنفرانس MWC که در اواخر فوریه صورت میگیرد، معرفی کند و یا شاید در یک کنفرانس جداگانه زودتر از آن زمان این اتفاق بیفتد.
تبلت سونی p در سال ۲۰۱۲ تلاشی مشابه انجام داد ولی از دو صفحه نمایش مجزا با یک اتصال نامناسب در وسط آن استفاده کرد. ولی این فناوری در آن زمان آماده نشد ولی این یک روش است برای کوتاه کردن طول گوشی برای این که از جیب بیرون نزند.

منبع:gsmarena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.