PlayStation 4 جدید از انرژی کمتری استفاده خواهد کرد

0
PlayStation 4 جدید از انژی کمتری استفاده خواهد کرد

سونی مدل جدید از PlayStation 4 را در کشور ژاپن منتشر کرده است این نسخه به شماره مدل CUH-1200 شناخته میشود و از قابلیت های اضافه شدن به این مدل میتوان به کاهش مصرف انرژی در آن اشاره نمود.تعدادی تغییرات در PlayStation 4 مدل جدید اتفاق افتاده که  حاصل این تغییرات به کاهش مصرف انرژی دستگاه کمک میکند و همچنین دستگاه کارآمد تر شده است.

PlayStation 4 جدید از انرژی کمتری استفاده خواهد کرد

PlayStation 4 جدید از انژی کمتری استفاده خواهد کرد

نسخه ی بروز رسانی شده ی PlayStation 4 از نظر خارجی و طراحی بدنه ی این دستگاه دقیقا همانند نسل قبل است اما در داخل این دستگاه از یک مادربرد کوچکتر استفاده شده و با RAM جدید GDDR5  که با استفاده از ۲ تراشه حافظه ای برابر با ۸GB گیگابایت را ارائه میکند.تغییرات دیگر در این دستگاه شامل یک درایور Blu-ray ساده تر است و برخی تغییراتی نیز در سیستم فن و یا خنک کننده ی PlayStation 4 ایجاد شده است.

PS4  با این بروزرسانی ایجاد شده  حدود ۳۰ و یا ۵۰ درصد در حالت آماده به کار کمتر برق مصرف میکند. در طول بازی افتی حدود ۱۸ درصد وجود دارد. در PS4  بهبود هایی نیز به وجود آمده و برخی تغییرات در پنکه و صدای فن در حال بازی اتفاق افتاده که ظاهرا صدای پنکه در این کنسول به روز شده ، کاهش یافته است.تا کنون هیچ جزئیات و اطلاعاتی در مورد اینکه چه زمانی این کنسول بروز شده PS4 در خارج از ژآپن عرضه خواهد شد منتشر نشده است.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.