انتشار تصاویر لو رفته از آیفون ۸

0
آیفون 8

شرکت های تولید کننده گوشی های هوشمند همیشه قبل از رونمایی محصول پرچمدارشان تصاویری مختلفی را روانه دنیای اینترنت میکنند . انتشار این تصاویر در گام نخست باعث تمرکز توجه کاربران بسوی محصول جدید خواهد بود . این بار تصاویری از آیفون ۸ به دنیای اینترنتی راه یافت و در ادامه این گزارش تصاویر فاش شده از این گوشی هوشمند را خواهید دید .

اما این بار تصاویر فاش شده تنها مدلی از ساخته بنجامین جسکین است ، بنجامین یک مدل برشکاری شده توسط CNC را به عنوان مدل طراحی آیفون ۸ اعلام کرده است . تصاویر ارائه شده از این گوشی هوشمند در ادامه این گزارش ارائه شده است .

آیفون 8براساس تصاویر ارائه شده توسط بنجامین آیفون ۸ دیگر دکمه Home نخواهد داشت و سنسور اثر انگشت هم در داخل صفحه نمایش ارائه خواهد شد .

براساس این تصاویر آیفون ۸ هم دقیقا ضخامتی مشابه با آیفون ۷ خواهد داشت . همچنین دوربین سلفی و فلش جلوی گوشی هم در داخل صفحه نمایش قرار گرفته است .

براساس اخبار منتشر شده آیفون ۸ با صفحه نمایشی بدون حاشیه ارائه خواهد شد . این موضوع سنسور اثر انگشت را یا در صفحه نمایش این گوشی ساپورت خواهد کرد یا انتقال سنسور به پشت گوشی رو سبب خواهد شد .

آیفون ۷ سال گذشته با کیفیتی بسیار مناسب به دنیای گوشی های هوشمند پا گذاشت و موفقیت بسیار بالایی نسبت به آیفون ۶ بخود اختصاص داد .

نظر شما در مورد آیفون آینده چی هست ؟ بنظر شما آیفون ۸ هم میتواند موفقیتی دیگر برای اپل باشد ؟ منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.