خبر از کیس های LG Nexus 5 که شایعات را تایید می کند

0
خبر از کیس های LG Nexus 5 که شایعات را تایید می کند

اخبار از (LG Nexus 5 (2015 در دنیا پخش شده و توجه همه را به خود جلب کرده است. با این که ما مطمئن نیستیم که دقیقا کی نسخه ی کوچکتر از دو دستگاه نکسوسی که قرار است عرضه شوند، به طور رسمی وارد بازار خواهند شد، اما از آن جایی که اخبار زیادی از آن منتشر شده است، تقریبا می توانیم بگوییم که می دانیم ظاهر آن به چه صورت خواهد بود.

همین چند روز پیش بود که چند نمونه عکس ازکیس های مخصوص نکسوس ۵ منتشر شد و بار دیگر سر نخ های خوبی به ما داد تا بتوانیم حدس بزنیم که بالاخره طرح اصلی این گوشی چه شکل و شمایلی خواهد داشت. امروز ما اطلاعات خوبی از سیستم حفاظتی گوشی های اندرویدی مخصوص کاری داریم ال. جی که برای گوگل ساخته است، آن هم برای دومین بار. این کیس های سخت و نا هموار، در لیست معامله های آنلاین سایت Oppomart قرار دارد و در آن جا ۸.۹۹ دلار قیمت گذاری شده است.

انتشار عکس از این کیس ها بار دیگر تایید کرد که دوربین این گوشی کمی بر آمدگی خواهد داشت و اسکنر اثر انگشت این گوشی نیز دقیقا زیر دوربین قرار دارد. همچنین می توانیم مشاهده کنیم که این گوشی دو فلش داشته و لیزر اوتو فوکوس آن نیز به همراه فلش در سمت چپ دوربین پشت قرار دارد.

تا جایی که ما از مشخصات گوشی Nexus 5 (2015) خبر داریم، صفحه نمایش این گوشی ۵.۲ اینچ خواهد بود اما باقی مشخصات و اطلاعات فقط در حد شایعه هستند و هیچ خبر رسمی و یا دقیقی از آن ها منتشر نشده است.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.