iPhone 6c / نسخه اقتصادی آیفون در راه است

0
چگونه میتوانید اجازه دسترسی به موقعیتتان را به یک برنامه بدهید؟(آسان ترین راه)

گوشی های ساخت اپل به دلیل قیمت بالایی که دارند امکان خرید توسط تمامی افراد را فراهم نمی کنند و بسیاری از افراد که متمایلند سیستم عامل iOS را تجربه کنند،مجبورند تا خواسته خود را به دست فراموشی بسپارند.

در سال قبل شاهد ارائه مدل پاینتر سری ۵ اپل یعنی ۵c بودیم که امکان خرید آن را برای سایر افراد با کم کردن امکاناتی از جمله حسگر اثر انگشت برای کاهش قیمت فراهم کرده بود.حال اخبار جدید حاکی از این است که اپل تصمیم دارد در میانه های سال جدید میلادی، گوشی اقتصادی خود را با نام ۶c که دارای صفحه نمایشی ۴ اینچی است عرضه کند.

عرضه این گوشی مدت ها قبل پیش بینی شده بود و انتظار می رفت که میانه های سال جاری میلادی عرضه شود،اما همانطور که سال ۲۰۱۵ میلادی به انتهای خود نزدیک می شود می بینیم که این انتظار برآورده نشد و شاهد گوشی ای اقتصادی از سوی اپل نبودیم.در آن زمان پیش بینی شده بود این گوشی چهار اینچی علاوه بر حسگر اثر انگشت، از NFC برای پشتیبانی از سیستم پرداخت اپل بهره خواهد برد.همچنین قاب پشتی آن انتظار می رود شباهت زیادی به آیفون ۵c داشته باشد

iphone 6c

این گوشی برای اقصادی شدن باید تفاوت هایی را در جهت عکس با ایفون های حال حاضر بازار داشته باشد،از این رو باید دید اپل برای کاهش قیمت آن تصمیم می گیرد از کدام یک از قسمت های این گوشی کم کند.
دوربین؟ پردازنده ؟ یا حافظه داخلی ؟
باید منتظر ماند

منبع : gsmarena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.