بسته های اینترنت همراه ایرانسل در ۳ طرح جدید هفتگی ، ماهانه و روزانه

0
اینترنت همراه ایرانسل

ایرانسل یکی از پرطرفدار ترین اپراتور های تلفن همراه در ایران بشمار می رود ، این شرکت همیشه بسته های اینترنت بسیار متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار میدهد. این بار این شرکت سه بسته اینترنت جدید هفتگی ، ماهانه را ارائه کرده است. به گزارش زوم تک به نقل از روابط عمومی ایرانسل این شرکت سه بسته اینترنت همراه جدید هفتگی ، ماهیانه و ۳ ماهه ارزان را ارائه کرده است و ایرانسل اعلام کرده است که این بسته های اینترنت قابل استفاده در تمامی شبکه های نسل دو (GPRS و EDGE)، نسل ۳G و نسل چهار ۴G و LTE بدون محدودیت سرعت می باشد.

نحوه ثبت نام در طرح های جدید

کاربران ایرانسلی می توانند با شماره گیری کد دستوری #۴*۲*۵*۵۵۵* در جدیدترین بسته های اینترنت همراه ایرانسل ثبت نام نمایند ، براساس اطلاعات منتشر شده توسط ایرانسل بسته های اینترنت همراه جدید هفتگی ایرانسل با ۱ گیگابایت ترافیک اینترنت قابل استفاده در تمامی ساعات با ۱ گیگابایت ترافیک قابل استفاده در بازه زمانی ساعت دو تا چهارده با قیمت هشت هزار تومان به مشترکان سیمکارت های ایرانسل ارائه شده است.

اینترنت همراه ماهانه ۳ گیگابایتی جدید

از دیگر بسته های اینترنت همراه ایرانسل می توان به بسته اینترنت همراه ماهیانه ۳ گیگابایتی اشاره کرد ، این بسته همراه به قیمت سیزده هزار تومان ارائه می شود و با شماره گیری کد دستوری #۵*۳*۵*۵۵۵* قابل خریداری می باشد.

بسته اینترنت همراه ۳۰ گیگابایتی ایرانسل : این بسته اینترنتی ایرانسل هم با قیمت ۶۰ هزار تومان با مدت مصرف ۶ ماهه ارائه شده است ، شما با شماره گیری کد دستوری  #۱*۴*۵*۵۵۵* می توانید این بسته را خریداری نمایید.

بسته های اینترنت همراه ایرانسل یکی از مقرون بصرفه ترین اینترنت های همراه در ایران بشمار می رود ، کاربران ایرانسلی می توانند از اینترنت پرسرعت نسل ۲ (GPRS/EDGE)، نسل سه (۳G) و نسل چهار ۴G/LTE  با قیمت های مناسب این شرکت از اینترنت همراه استفاده نمایند.

اطلاعات بیشتر از بسته های اینترنت همراه ایرانسل

شما می توانید اطلاعات  بیشتر از خدمات اینترنت همراه ایرانسل را در وب سایت رسمی این شرکت به آدرس اینترنتی www.irancell.ir/internet مشاهده نمایید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.