آپدیت در راه فوق العاده اینستاگرام / داشتن چند حساب کاربری بر روی یک گوشی

0

اخبار حاکی از آن است که اینستاگرام مشغول کار کردن بر روی یک آپدیت جدید می باشد که از طریق آن کاربران قادرند تا بر روی یک دستگاه چند حساب کاربری (یوزر اکانت) اینستاگرام را متصل و استفاده نمایند و همچنین به راحتی بتوانند بین حساب های خود گردش کنند.
این آپدیت بسیار کاربردی خواهد بود،چون اکثر افراد یک حساب کاربری شخصی و یک یا چند حساب کاری و تجاری دارند که برای استفاده از هرکدام ناچار باید از حساب کنونی خود خارج و به دیگری متصل شوند که این کار نیز دردسرهای خاص خود را در پی دارد.

این ویژگی در آپدیت جدید اندروید اینستاگرام (نسخه ۷.۱۲.۰) که هنوز به طور عمومی منتشر نشده قابل استفاده خواهد بود.به محض اینکه این نسخه را نصب نمایید، با ورود به قسمت تنظیمات و چرخیدن در منوها آن، یک گزینه جدید با نام افزودن حساب کاربری (Add Account) به چشم می خورد که کلید اصلی این آپدیت است و از طریق آن دیگر نیازی نیست تا برای دسترسی به سایر حساب های کاربری خود از حساب کنونی خود خارج شوید.

instagram new feature connecting to several accounts (1) instagram new feature connecting to several accounts (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

.
کاربران قادر خواهند بود تا بین حساب های کاربری خود به راحتی گردش کرده و در آن واحد به همه ی آن ها سر بزنند که این کار از طریق صفحه پروفایل آن ها میسر خواهد بود.
همچنین هنگامی که قصد خروج از حساب کاربری (Sign Out) را دارید طبق گزینه های موجود قادر خواهید بود تا از تمامی حساب های کاربری خارج شوید و یا اینکه فقط از حساب کاربری که در آن لحظه بر روی گوشی فعال است بیرون بیایید.
گفتنی است زمان عرضه عمومی آپدیت جدید که این ویژگی را درون خود دارد و ابتدا برای کاربران اندرویدی مهیا شده هنوز نامشخص است، اما طبق گفته های اینستاگرام این آپدیت مراحل آخر تست را طی می کند و به زودی برای دریافت آماده خواهد بود

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.