عضویت در کانال تلگرام زوم تک

نسل نوین و خلاقانه پارکینگ ها با محو کردن خودرو زیر زمین! + ویدئو

۰

اگر موضوع پیدا کردن جای پارک برای خودرو را با عنوان ” معضل ” خطاب کنیم، حقیقتا اغراقی صورت نگرفته است.بسیاری برای پیدا کردن محلی به منظور قرار دادن خودرو و سپس انجام یک خرید ساده نیم ساعته، ساعت ها در اطراف محل مورد نظر به دنبال جای پارک گشته و اگر خرید خود را به زمان های شلوغ و پیک انداخته باشند، بدون شک بی نتیجه به منزل باز خواهند گشت.
در مورد منازل نیز چنین موضوعی صادق است، به این معنی که افرادی که ساختمان محل زندگیشان دارای پارکینگ نبوده و یا فرد خاطی حق استفاده از پارکینگ را ندارد، حتی برای پارک نموده خودرو در نزدیکی منزلش با مشکل مواجه است.
اما زنگ خلاقیت یک بار دیگر، این بار برای حل این مشکل به صدا درآمده تا دیگر افراد دردسری از بابت پیدا کردن جای پارک نداشته باشند.

البته، صرف داشتن جای پارک طرف ساده این ایده تازه و نوین است.ویژگی اصلی این نوع پارکینگ که توسط یک شرکت خلاق در سوئیس طراحی شده این است که خودروها را در دل زمین جای داده و آن را به طور کل از نظر محو می کند، بطوریکه از هر خطری مصون بوده و هیچکس امکان دسترسی به آن را نخواهد داشت.

گفتنی است افراد مایل برای داشتن چنین پارکینگی در محل زندگیشان، بعد از ثبت درخواست طی مدت زمان ۵ تا ۶ روز پارکینگ هایی را تحت عنوان سیستم پارکینگ زیرزمینی تحویل می گیرند
همچنین این پارکینگ ها می توانند تا سقف ۳ خودرو را در دل زمین پنهان کنند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...