تاریخ انتشار ۳ بازی هیجان انگیز برای Pc

0
کال او دیوتی

بازی هیجان انگیز Star Wars Battlefront

شرکت سازنده : Electronic Arts

star-wars-battlefront

این بازی که قرار است ۱۷ نوامبر سال جاری میلادی به بازار عرضه شود به بازیکنان این امکان را میدهد تا لحظاتی ناب را در دنیای قهرمانانه سپری کنند و از نبردهای شدید , انفجارهای مهیج , دوچرخه سواری با سرعت بالا , اسکی سواری دربرف , مدیریت ادوات ضدهوایی و دریایی و … لذت ببرند . این نبردها در سیاره های ناشناسی در خلال جنگ های ستاره ای اتفاق میافتد شامل اندور , هوث , تاتویین و دیگر سیاره ی ناشناخته سالاست . بازیکنان میتوانند با کاراکترهای به یاد ماندنی همچون دارث ویدر و بوبا فت بازی کنند . بازیکنان همچنین در این بازی با مدهای مختلفی که در هر نوع نبرد طراحی شده است مواجه خواهند شد و در حالت آنلاین نیز این بازی قابل بازی کردن است . پیشنهاد میکنم تریلری از این بازی رو در مقاله تریلر بازی جنگ ستارگان Star Wars Battlefront مشاهده کنید.


بازی هیجان انگیز Tom Clancy's The Division
شرکت سازنده : Ubisoft

Tom Clancy's The Division
این بازی که قرار است در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۶ ریلیز شود نبرد ویرانگر بیماران بیماری های همه گیر در شهر نیویورک است که یک به یک سیستم ها و سرویس های شهری نابود میشود و فقط در چند روز بی غذا و آب شهر وارد آشوب بدی میشود ماموران لشگری تمرین میکنند تا کنترل شهر و جامعه را در دست بگیرند تا شخصی که ویروس دست سازی را ساخته و به جان مردم انداخته است را دستگیر کنند . ماموریت شما از اینجا شروع خواهد شد . پیشنهاد میکنم تریلر این بازی جالب رو در مقاله تریلر بازی Tom Clancy’s The Division ببینید.


 بازی هیجان انگیز Call of Duty: Black Ops III

شرکت سازنده : Treyarch

کال او دیوتی

در بلک اوپس ۳  که قرار است ۶ نوامبر سال جاری به بازار بیایید کمپانی سازنده سعی کرده است تا با حرکتی محور بودن بازی جذابیت و هیجان را بیشتر کند به طوری که با ریزبینی خاصی میتوان در محیط اطراف حرکت کرد و تغییر حالت داد . استفاده از نیروی پرتاب گلوله کنترل شده , حرکات اسلاید , در موازات دیوار حرکت کردن و همچنین قابلیت های دیگری که موجب کنترل شما بر اسلحه و همچنین بر دستان کاراکتر در نبردهای بدون اسلحه است . پیشنهاد می کنم تریلر این بازی هیجان انگیز رو در بخش بازی زوم تک مقاله تریلر بازی هیجان انگیز Call of Duty: Black Ops III مشاهده کنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.