قابلیت های جدید در بروز رسانی تسلا مدل S

0
قابلیت های جدید در بروز رسانی تسلا مدل S

شرکت تسلا به تازگی به روز رسانی های نرم افزاری جدیدی را برای تسلا مدل S خود اعلام کرده است. این بروز رسانی ها در راستای بهبود تجربه ی کاربران و افزوده شدن برخی از ویژگی های جدید به ماشین الکتریکی این شرکت خواهد بود.

قابلیت های جدید در بروز رسانی تسلا مدل S

در حال حاضر مدیر عامل شرکت تسلا ، الون ماسک است . وی در حساب توییر خود تایید کرد که به روز رسانی نرم افزاری برای این مدل تقریبا آماده  انتشار است، اگر چه وی در این باره از یک تاریخ خاص نام نبرد.

او در حساب توییر خود دقیقا چنین حرفی را زد : تقریبا آماده انتشار autosteer  و autopark در این بروز رسانی نرم افزاری هستیم.

به روز رسانی نرم افزاری که برای تسلا مدل S انجام خواهد شد یک ویژگی جدید که به حالت limited self driving مشهور هست در آن اضافه خواهد شد. همچنین این قابلیت توانایی پارک موازی خودکار را در این خودرو به ارمغان خواهد آورد.

به محض اینکه برخی جزئیات دقیق تر راجب به زمان این بروز رسانی و توانایی های بیشتری که به آن اضافه خواهد شد به دست ما رسید. به شما انتقال خواهیم داد.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.