جذابترین ماشین الکترونیکی جهان توسط نیسان ارائه شد

1
ماشین الکترونیکی , نیسان ,

جذابترین ماشین الکترونیکی جهان توسط نیسان ارائه شد :امروزه اغلب خودروسازان جهان به دنبال تولید محصولاتی هستند که صدمات وارده به محیط زیست را کاهش دهند ، همچنین سعی این تولید کنندگان در جهت کاهش مصرف سوخت و کاهش آلودگی ایجاد شده توسط اتومبیل ها هستند ، در این میان کمپانی نیسان برای اولین بار پر سرعت ترین اتومبیل الکترونیکی جهان را به دنیای تکنولوژی معرفی کرد.

این تولید کنندگان در تولیدات خود از ابزار های الکترونیکی و هوشمند و کامپیوتر ها استفاده می کنند ، استفاده از این ابزار باعث می شود که راه برای رسیدن به اهداف مذکور هموار تر گردد.

در خبر هایی که توسط کمپانی نیسان منتشر شد ، این کمپانی توانسته است اولین اتومبیل پر سرعت  الکتریکی جهان را ارائه نماید گفتنی است این اتومبیل دارای یک موتور ۱.۵ لیتری است  قدرت ۴۰۰ اسب بخاری است و می‌تواند با حداکثر سرعت ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت در پیست‌های مسابقه‌ای حرکت کند.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که اتومبیل های الکتریکی به دلیل عدم استفاده از سوخت های فسیلی برای موتور های خود هیچ گونه آلودگی را به محیط زیست وارد نمی کنند , البته خودرو های الکتریکی تنها ترین تکنولوژی در این حوزه نیستند و خودرو های هیبریدی هم یکی از تکنولوژی های پاک هستند که آلودگی برای محیط زیست وارد نمی کنند.

نظر شما در مورد این اتومبیل الکتریکی کمپانی نیسان چی هست؟ شما کدام اتومبیل رو ترجیح می دهید ؟ اتومبیل هایی با سوخت های فسیلی یا اتومبیل های الکتریکی و هیبریدی؟

به نظر استفاده از اتومبیل های جدید با تکنولوژی های نوین عاملی برای حفاظت از محیط زیست است و کمپانی های تولید کننده خودرو برای جلوگیری از نابودی محیط زیست و هوای ّآلوده باید بسوی تولید این گونه خودرو ها گام بردارند.

اگر شما هم پیشنهادی برای تولید کننده های خودرو دارید مطرح کنید.

منبع : Cnet

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

  1. درود بر شما
    مرسی بابت این مطلب جالب ولی کاش بیشتر توضیح میدادید! مثلا چطور این یه ماشین الکتریکی هستش ولی موتور ۱/۵ لیتری داره؟؟؟ چون خودتون توی پاراگراف بعدیش نوشتید که این نوع ماشین ها از هیچ نوع سوخت فسیلی استفاده نمیکنند!!! اگر ممکنه مطالب کاملتر و دقیقتری از این ماشین بزارید، مثل نوع باطری هاش، وزن کلی ماشین، مسافتی که میتونه طی کنه و بقیه اطلاعات فنی.
    با سپاس و تشکر از مطالب مفیدتون.

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.