وسپا جدید برقی رونمایی شد / محصول جدید و جذاب + عکس

0
وسپا جدید

موتور سیکلت و طرفداران آن دنیای منحصربفرد خاص خود را دارد و دوست داران وسایل دوچرخ که جنون سرعت دارند، در این دنیا از جان خود مایه می گذارند.اما وسپا جدید دنیای متفاوتی را دنبال می کند.
شاید وسپا جدید از نظر کسانی که جنون سرعت دارند و طرفدار سریعترین موتور سیکلت ها محصولی خنده دار و مضحک به شمار بیاید، اما با این وجود اندازه کوچک آن کاربردهای خاصی برای وسپا جدید سبب می شود و ظاهر جذاب آن مخاطبان خاص خود را پیدا می کند.

وسپا جدید و ویژگی های آن

شرکت Gogoro تایوان اخیرا از وسپا جدید برقی خود رونمایی کرده است، محصولی که برخی افراد را مجذوب خود کرده است.یکی از ویژگی هایی که این وسپا جدید برقی را تبدیل به محصولی متمایز کرده است، این است که علاوه بر شارژ در جایگاه های مخصوص وسایل حمل و نقل برقی، قابلیت استفاده از باتری های ذخیره را دارد که تنها ظرف مدت ۶ ثانیه جایگزین می شوند.

وسپا جدید وسپا جدید وسپا جدیدهمانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم، وسپا برقی وزنی حدود ۹۴ کیلوگرم دارد و جنس بدنه آن از آلیاژ آلومینیم در نظر گرفته شده است. همچنین وسپا جدید به موتور برقی ۸.۲۵ اسب بخار تجهیز شده که قادر است حداکثر سرعت موتور را به ۹۵ کیلومتر بر ساعت برساند.

وسپا جدید وسپا جدیدوسپا جدید در مقایسه با سایر موتورهای برقی طراحی منحصربفرد و ویژه ای دارد که به طور حتم سبب فروش خوب آن پس از عرضه رسمی به بازارهای جهانی خواهد شد.گفتنی است شتاب ۰ تا ۵۰ آن ظرف ۴.۲ ثانیه صورت می گیرد و می تواند چند باتری جایگزین با خود حمل کند تا در صورت تمام شدن شارژ، تعویض باتری انجام بگیرد.

وسپا جدید وسپا جدید وسپا جدیداگر قصد خرید این موتور را کرده اید، در نظر داشته باشید که هر باتری جایگزین می تواند ۱۰۰ کیلومتر پیمایش را با سرعت میانگین ۴۰ کیلومتر بر ساعت را به ارمغان بیاورد که میزان آلودگی آن نیز صفر است.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.