خودرو جدید بی ام دبلیو M2

0
خودرو جدید بی ام دبلیو M2

در حالی که خودورو BMW M235i بسیار سریع بود و خیلی خوب هم به فروش رفت اما در حال حاضر خبر ها حاکی آن هستند که سری بعد آن سریع تر خواهد بود. این مدل جدید هم مانند نسل قبلی خود از پسوند M بهره خواهد برد.

بی ام دبلیو M2

یکی از منابع خودرو های سوپر اسپرت در این باره گزارش داده است و مشخصاتی هم درمورد این خودرو فاش کرده. احتمالا این خودرو در نمایشگاه بعدی فرانکفورت معرفی خواهد شد.

چیز هایی که در این گزارش ذکر شده و مشخصاتی که برای آن گفته شده است ، شامل یک موتور توربوشارژ شش سیلندر میشود که این موتور توانایی تولید ۳۷۰ اسب بخار را برای این خودرو دارد. این قدرت توسط یک گیربکس دستی استاندارد منتقل خواهد شد. همانطور که میدانید گیربکس دستی استاندارد خبر بسیار خوبی است برای کسانی که عاشق بی ام دبلیو هستند به لذت رانندگی بیشتر از آسایش اهمیت میدهند.

این گزارش همچنین عنوان کرده که این خودرو یک گیربکس هفت سرعته دارد با سیستم کلاچ دوگانه . همچنبن گزینه هایی مانند استریو این خودرو به روز رسانی شده است. این خودرو گرمکن صدنلی ، دوربین عقب و تمام چیز هایی که یک بی ام دبلیو پر سرعت نیاز دارد را دارا میباشد.

 باید صبر کنیم تا مشخصات کامل این خودور اعلام شود. اما همین مقدار مشخصاتی هم که عنوان شده ، نشان از یک عنوان موفق دیگر را از بی ام دبلیو میدهد و مطمئنا سیستم تعویض دنده ی دستی استاندارد آن افراد علاقه مند را راضی خواهد کرد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.