loading...

جدیدترین سوپر اسپرت بنتلی با پلت فرم پورشه ۲۰۱۶ برای شما

۰

جدیدترین سوپر اسپرت ینتلی با پلت فرم پورشه ۲۰۱۶ برای شما  : براساس جدیدترین اخبار سوپر اسپرت جدید شرکت بنتلی (Bentley Continental) در سال ۲۰۱۶ رسما وارد کورس رقابتی اتومبیل های سوپر اسپرت جهان خواهد شد . امروز ما جزئیات جدید از این سوپر اسپرت را برای شما خواهیم گفت .

مدل جدید سوپر اسپرت با نام Bentley Continental ارائه خواهد شد ، این اتومبیل فوق العاده با پلت فرم MSB ارائه خواهد شد ، گفتنی است در طی دوازده سال اخیر این اولین باری است که با پلت فرم پورشه ۲۰۱۶ جدید ارائه خواهد شد پلت فرم قبلی این مدل بنتلی VW Phaeton بود که در سال ۲۰۱۶ با پلت فرم Bentley Continental ارائه خواهد شد.

New Bentley Continental Will Use Porsche Panamera Platform

Bentley Continental با تکنولوژی های اتوماتیک خاصی ارائه خواهد شد ، در حقیقت این شرکت در صدد است یک محصول کاملا اتوماتیک را به رانندگان علاقه مند به خود تقدیم کنند ، مطمئنا این پلت فرم جدید در کنار پلت فرم قدیمی مطمئنا نکته مثبتی برای این شرکت در آینده باشد.

پلت فرم جدید که پورشه پانامرا گفته می شود این پلت فرم جدید Bentley Continental را به یک ماشین کاملا اسپرت تبدیل کرده است ، این یکی از برترین ویژگی هایی است که در  Bentley Continental خواهد بود.

همچنین ما Bentley Continental را یک اتومبیل سریعتر و پرقدرت تر از ورژن های قدیمی خواهیم دید. این اتومبیل سوپر اسپرت با موتور V8 ارائه خواهد شد. البته هنوز هیچ جزئیات دقیقی از Bentley Continental بیرون درز نکرده است که از جزئیات بیشتر این اتومبیل کاملا اتوماتیک باخبر شویم و این مدل جدیدپورشه در سال ۲۰۱۶ رسما رونمایی خواهد شد.

راستی نظر شما در مورد این اتومبیل سوپر اسپرت فوق العاده چی هست؟


حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...
loading…


loading...
   
تاپ ترین ها حتما ببینید!