آئودی S8 Plus جدید همراه با ۶۰۵ اسب بخار

0
آئودی S8 Plus جدید همراه با 605 اسب بخار

آئودی به تازگی خودرو جدیدی را معرفی کرده است. خودرویی که معرفی شده یک نسل جدید از گل سر سبد این شرکت یا پرچمدار جدید آئودی میباشد. خودرویی که ذکر شد ، با یک موتور ۴.۰ لیتری TFSI میاید که ۶۰۵ اسب بخار برای این آئودی تولید میکند. همچنین این خودرو ۵۵۳ فوت گشتاور دارد.

آئودی S8 Plus جدید همراه با ۶۰۵ اسب بخار

آئودی S8 Plus جدید همراه با 605 اسب بخارخودرو جدید آئودی S8 Plus ، به سیستم انتقال از نوع tiptronic مجهز است سیستم انتقال سرعت این خودرو هشت سرعته میباشد. آمار و ارقامی هم راجب به عملکرد این خودرو موجود شده است که گفته شده این خودرو میتواند صفر تا صد را در حدود ۳.۸ ثانیه طی کند. هرچند که این خودرو توانایی سرعت گرفتن بیشتر از اینها را دارد اما نهایت سرعت این خودرو به ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت محدود شده است.

آئودی S8 Plus جدید همراه با 605 اسب بخار S8 plusجدید نشان میدهد که میتواند به عنوان اسپرت ترین خودرو و بالاترین مدل از یک شرکت به جزئیات در طراحی های ظاهری و همچنین فنی توجه نمود. در این خودرو به هر بخش توجه های زیادی شده است. برای کم کردن وزن آن در بخش های زیادی از آن فیبر کربن استفاده شده است. برای مثال ورودی های هوایی که در قسمت جلویی این خودرو وجود دارد ، کاملا از فیبرکربن تشکیل شده است. این قسمت ها را میتوان در رنگ های مختلف انتخاب نمود سیاه براق ، سفید و یا کربنی. خودرو آئودی  S8 plus ویژگی هایی دارد که آن را از دیگر مدل های متمایز میسازد. یکی از آنها چراغ های دم تیزی است که در آن استفاده شده است.همچنین در قسمت اگزوز آن هم تفاوت هایی ایجاد شده است. مشتریان همچنین میتوانند این خودرو را در یک استایل که شیک نام گرفته است خریداری کنند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.