اپلیکیشن جدید “تکیه” را در ماه محرم دانلود کنید

0

هرساله شاهد این موضوع هستیم که پیش از شروع ماه محرم فضای جامعه کشور ما در تک تک شهرها حسینی شده و مردم عزادار و شهید پرور به پیشواز ماه محرم الحرام می روند.همین موضوع می تواند گویای ارادت بی نهایت مردم عزیز کشورمان به حضرت اباعبداله الحسین (ع) باشد.

شاید تا پیش از این کسی به فکر این موضوع نیفتاده بود، اما چه خوب است که علاوه بر حال و هوای ظاهری شهر، حال هوای دنیای مجازی که اخت شدید با زندگی مردم گرفته را نیز با رنگ و بوی محرم بیامیزیم و درست به همین دلیل است که اپلیکیشن تکیه با در سر داشتن هدف دسترسی کاربران به مفاهیم و محتوای در ارتباط با قیام خونین عاشورا تولید شده است.

59190261812021421131841882432915511466242165
اپلیکیشن تکیه که با تلاش موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان تولید و به بازار عرضه شده است، اهداف بسیار متعالی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ حسینی و عاشورایی دارد.تکیه در واقع به منظور در دسترس قرار دادن محتوای ویژه قیام عاشورا و کم به ترویج آن در فضای مجازی تولید شده و قرار است تا بیش از پیش مردم را با واقعیات این حماسه خونین آشنا سازد تا کاربران و عزادارن حسینی به درک متعالی بیشتری از این واقعه برسند.اپلیکیشن تکیه که برای سیستم عاملهای اندروید و iOs تولید شده شامل ۱۰ بخش اصلی بوده که به قسمت های، مداحی، سخنرانی، کتاب، تصویر، نوشته، کلیپ های حسینی، پاسخگویی به شبهات، ادعیه و زیارات، معرفی شهدای کربلا، مقتل خوانی و زنگ موبایل (رینگتون) تقسیم می شوند و علاوه بر مطالبی که اکنون در آن قرار داده شده و با دانلود در دسترس قرار می گیرد، وعده داده شده که بیش از ۵۰۰ محتوا به صورت رزوانه در ایام محرم به آن افزوده شوند.

793033_921سازنده اپلیکیشن اظهار امیدواری کرده که تا رسیدن به انتهای دهه اول ماه محرم حدود از ۱۷ هزار محتوای غنی مرتبط به قیام اباعبدالله الحسین در این اپلیکیشن مفید و سودمند قرار داده شده و آن را تبدیل به گنجینه ای ارزشمند و قابل حمل در گوشی های هوشمند از قیام عاشورا کنند.

گفتنی است نسخه اندروید و iOs این اپلیکیشن از طریق بازارهای معتبر اندروید و اپل وجود دارد و نسخه این اپلیکیشن در اپ استور اپل در کمتر از ۲۴ ساعت تایید و بارگذاری شده است که در نوع خود بی نظیر است.

bazar

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.