وسایل جانبی جدید برایه اپل واچ

0
مچ بزرگی دارید؟ اپل وسایل جانبی جدیدی برای اپل واچ عرضه کرده است که به درد شما می خورد

برای کمک به استفاده ی افراد با مچ های کلفت برای استفاده از اپل واچ، اپل به تازگی بند های ساعت ورزشی در اندازه های L/XL به بازار عرضه کرده است که برای مچ هایی با اندازه های به ترتیب ۱۹۵ و ۲۴۵ میلی متری مناسب است. قبلا، بند سایز لارج مچ هایی تا اندازه ی ۲۱۰ میلی متر را ساپورت می کرد. قیمت این بند های جدید۴۹ دلار است که همانند سایر بند های اسپورت این ساعت است. این محصول فقط در رنگ های سفید و سیاه موجود است. اپل ساعت خود را با این بند ها نمی فرستد، این یعنی این که شما یا باید بند اوریجینال ساعتتان با این بند ها عوض کنید و یا این که برای داشتن آن پول خرج کنید. این بند ها در طول ۵ تا ۷ روز کاری به دست شما خواهد رسید.
علاوه بر عرضه ی سایز بندی جدید، اپل کیت دستبند لینک خود را نیز عرضه می کند که ۶ لینک بیشتر را به یک دستبند لینک اضافه می کند. این موضوع به اپل واچ کمک می کند تا این دستبند ها را برای مچ هایی تا ۲۴۵ میلی متر اندازه کند. این وسیله فقظ در رنگ نقراه ای موجود خواهد بود. این محصول نیز ۴۹ دلار قیمت خواهد داشت. با تشکر از دکمه ی جدید، اضافه یا کم کردن لینک ها دیگر به راحتی انجام می شود و نیازی به ابزار خاص برای این کار نیست. سفارش هایی که اپل تا کنون دریافت کرده تا آخر ماه به دست صاحبانشان خواهد رسید.
هر دو بند L/XL و کیت دستبند هم اکنون در فروشگاه آنلاین اپل موجود هستند. با این تجهیزات جدید، حتی اگه به اندازه ی ترمیناتور هم باشید می توانید اپل واچ دست کنید. به علاوه، اپل بالاخره سگک مدرن مشکی را برای ساعت ۳۸ میلی متری از استیل ضد زنگ به لیست موجودی های خود اضافه کرد. با قیمت ۲۴۹ دلار، این محصول طی یک یا دو هفته به دست مشتری خواهد رسید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.