بهترین اپلیکیشن های اندرویدی این هفته زیر ذره بین زوم تک

0
اپلیکیشن های اندرویدی

اپ شو : هفته ای دیگر گذشت و انبوهی از برنامه ها در اپ استور و پلی استور برای دانلود قرار گرفت. ممکن است برای آنهایی که دوست دارند مدام برنامه های جدید را امتحان کنند، انتخاب از میان این همه دشوار باشد. اما  نگران نباشید. ما در میان برنامه ها میگردیم و آن هایی را که بیشترین بازدید را داشته و محبوب تر بوده برای شما گردآوری میکنیم.

در این هفته ما چند برنامه سرگرم کننده از جمله رنگ آمیزی، و برنامه های سازمان دهنده که زمان شما را برای تمرین در فعالیتی خاص کنترل میکند، داریم.

برنامه های جدید برای اندروید

کدام برنامه را دانلود کرده اید؟؟ برنامه مورد علاقه شما کدام است؟؟

اپلیکیشن اندرویدی Instadict (مجانی)

یک برنامه کوچک برای دادن ترجمه و ارجاعات کلمات است. این برنامه همیشه روشن است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که کلمه را انتخاب کنید و سپس گوشی خود را به طور افقی تکان دهید. برنامه در یک نوار کوچک با معانی مختلف کلمه باز میشود. این برنامه برای مطالعه متن های سنگین بسیار کاربردیست.

اپلیکیشن اندرویدی Mastery (مجانی)

می گویند برای ماهر شدن در یک رشته باید حداقل ۱۰۰۰۰ ساعت روی آن وقت بگذارید. این واقعا زمان زیادیست و همچنین سخت است بفهمید دقیقا چقدر زمان تا کنون صرف کرده اید. Mastery برنامه ایست که نه تنها به شما کمک میکند تا زمان هایی را که برای تجارب مختلف صرف کرده اید، لحاظ کنید بلکه یک سیستم امتیاز دهی شخصی را نیز خلق کرده است.

اپلیکیشن اندرویدی Clear lock

اگر اراده محکمی ندارید که هنگام کارتان به سراغ پیام های گوشی همراهتان نروید و این باعث شده وقت تان هدر برود و تمرکزتان بر روی کار از بین رفته این برنامه به شما کمک خواهد کرد. این برنامه این قابلیت را داراست که تمام برنامه هایی را که منجر به کم شدن تمرکز شما بر روی کارتان می شود را برای مدت از پیش تعیین شده ای بلاک کند. بنابراین میتوانید با تمرکز کافی به کارتان برسید.

اپلیکیشن اندرویدی Colorfy – Coloring Book Free (مجانی)

گفته شده رنگ آمیزی به کنترل استرس و اضطراب کمک میکند. این کار ممکن است فعالیت مورد علاقه بعضی باشد در حالی که بعضی دیگر بعد از زمان کودکی آن را انجام نداده باشند. در هر حالت (حتی اگر شما بخواهید برای یک بار در سال این کار را انجام دهید) میتوانید این کار را بر روی گوشی یا کامپیوتر خود امتحان کنید. Colorfy اشکال و قالب های جالبی دارد که حتی میتوانید از آنها برای نمایش بر روی صفحه گوشی خود استفاده کنید.

منبع: phonearena

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.