طبق آخرین شایعات آیفون ۴ اینچی جدید Iphone SE نام خواهد داشت

0
آفون 4 اینچی جدید اپل

طبق  آماری که به تازگی از نهادهای مخابراتی ایالات متحده ی آمریکا منتشر شده بیشترین آیفون های مورد استفاده در سه ماهه ی پایانی سال ۲۰۱۵،آیفون ۵ و آیفون ۵ اس بوده اند،و آمارهای مشابه منتشر شده از کشور های اروپایی هم نشان می دهد که گوشی های نسلهای پیشین اپل هنوز هم کاربران زیادی را به خود اختصاص می دهند.

از زمان عرضه ی اولین آیفون بزرگتر از ۴ اینچ اپل و یا آیفون ۶ همواره شایعاتی راجع به ساخت آیفون ۴ اینچی دیگری به گوش می خورد،این شایعات به تازگی جان تازه ای گرفته اند و خبر هایی از معرفی این آیفون ۴ اینچی در اواسط ماه مارس سال جاری یعنی چیزی در حدود ۲-۳ هفته ی آینده منتشر شده است.

ابتدا همه انتظار داشتند تا این آیفون نام آیفون ۶ سی را داشته باشد،بعد از آن برخی از آن به عنوان آیفون ۵ اس ای یاد کردند و طبق آخرین شایعات منتشر شده قرار است تا این آیفون با نام Iphone SE به طور رسمی معرفی گردد،اگر این شایعات به حقیقت بپیوندند بعد از عرضه ی اولین آیفون در سال ۲۰۰۷ این دومین آیفونی خواهد بود که در نامگذاری آن از عددی استفاده نمی شود.

انتظار می رود که این آیفون ۴ اینچی از پردازشگرهای  A9 وM9 بهره ببرد و در دو ظرفیت ۱۶ و ۶۴ گیگابایتی به بازار عرضه گردد،در مورد طراحی آن نیز با توجه به اطلاعاتی که یک شرکت فعال در تولید قاب های آیفون منتشر کرده انتظار می رود تا طراحی آن به لحاظ هویتی و سبک طراحی و ابعاد بسیار شبیه به آیفون ۵ اس باشد به طوری که این شرکت ادعا می کند که قابهایی که هم اکنون برای آیفون ۵ اس به کار می روند قابلیت استفاده در این آیفون را نیز خواهند داشت،طبق روال همیشگی در این هفته های باقیمانده تا معرفی رسمی این آیفون جدید حجم شایعات افزایش خواهد یافت و اطلاعات دقیق تری را به این ۴ اینچی محبوب به دست خواهیم آورد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.