نام ایـــران به لیست کشورهای توئیتر اضافه شد

0
نام ایـــران به لیست کشورهای توئیتر اضافه شد

توئیتر از جمله شبکه های اجتماعی پرمخاطب است که در کشورمان نیز کاربران زیادی دارد. توییتر یکی از برترین شبکات اجتماعی در جهان است که با فیس بوک رقابتی تنگا تنگ دارد.

نام ایـــران به لیست کشورهای توئیتر اضافه شد.

نام ایـــران به لیست کشورهای توئیتر اضافه شد

اگر در شبکه های اجتماعی و ارتباطی نظیر اینستاگرام . گوگل پلاس و… عضو شده باشید حتما با قسمتی مواجه شده اید که این شبکات از شما شماره ی موبایلتان را درخواست میکنند. شما باید نام کشورتان را در بین کشور های موجود انتخاب کنید و سپس پیش کد کشور شما در کادر شماره ی موبایل ظاهر میشود. پس از وارد کردن شماره موبایل کدی به شما ارسال میگردد که باید آن را تایید کنید. این یک ثبت نام ساده است که چیز معمولی به شمار میرود. اگر به خاطر داشته باشید چند ماه پیش شرکت پیام رسانی یاهو نام کشور ایران را از بین کشور هایش حدف نمود. پس در نتیجه پیش کد شماره های ایران هم در آن وجود نخواهد  داشت. این موضوع رفع شد و از سوی شرکت یک اشتباه تلقی گردید. چندی پیش باز هم اتفاقات نا گواری از این قبیل برای شبکه توییتر  پیش آمد و چون ثبت نام در این شبکه ها وابسته به شما موبایل است ساکنان کشور ایران با پیش کد ایران قادر به نام نویسی در این شبکه نبودند.

نام ایـــران به لیست کشورهای توئیتر اضافه شد

خوشبختانه ظاهرا این مشکل رفع شده و از این پس کاربران ایرانی هم می توانند با انتخاب نام کشورمان از لیست یاد شده شماره تلفن همراهشان را نیز وارد نمایند. اما چرا تنها مشکلانی از این قبیل برای کشور ما رخ میدهد. روی دادن یک اتفاق مشابه برای دو شرکت مجزا و البته قدرتمند در مورد یک کشور مشابه کمی شک برانگیز است. اما بهتر از وارد این موضوعات نشویم. حتما مشکی بوده که برای هر دو شرکت پیش آمده ! از این پس توییتر به کاربران ایرانی اجازه  ی ثبت نام داد و کابران میتواند از این سرویس بهره مند شوند.

بحث پیرامون این موضوع : انجمن اخبار تکنولوژی

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.