رونمایی از جدیدترین پرچمدار سامسونگ را بصورت آنلاین مشاهده کنید .

2
samsung-galaxy s6-MWC 2015

رونمایی از جدیدترین پرچمدار سامسونگ را بصورت آنلاین مشاهده کنید : زمان زیادی تا رونمایی جدیدترین گوشی هوشمند سامسونگ نمانده است ، تنها ۸ ساعت دیگر جدیدترین گوشی هوشمند سامسونگ در طی مراسمی رسما رونمایی خواهد شد ، این پرچمدار سامسونگ در کنگره جهانی موبایل MWC 2015 به عنوان جدیدترین پرچمدار این شرکت رونمایی خواهد شد.

جدیدترین پرچمدار سامسونگ در کنگره جهانی موبایل MWC 2015

جدیدترین گوشی هوشمند سامسونگ که در ماه های گذشته خبر های زیادی در مورد آن منتشر شده است بالاخره امروز در بزرگترین کنگره موبایل جهان در شهر بارسلونا رونمایی می شود. بسیاری از علاقه مندان گوشی های هوشمند برای رسیدن چنین روزی لحظه شماری می کردند. در این بین علاقه مندان ایرانی هم این بار از رونمایی این پرچمدار جدید بی نصیب نخواهند ماند ، چرا که سامسونگ برای کاربران ایرانی خود این بار ایده ای جالب را بکار برده است.

پخش مراسم رونمایی از پرچمدار جدید سامسونگ

مراسم رونمایی از جدیدترین پرچمدار سامسونگ این بار توسط این شرکت برای اولین به کاربران ایرانی بصورت مستقیم به نمایش در خواهد آمد. براساس اعلام روابط عمومی سامسونگ در ایران این مراسم بصورت ویدئویی در وب سایت سامسونگ مخصوص کاربران ایرانی ارائه خواهد شد.

کاربران ایرانی می توانند از کانال ویدئویی سامسونگ بصورت آنلاین این مراسم را مشاهده نمایند. این نمایش در وب سایت سامسونگ (کلیک کنید) به نمایش داده خواهد شد.

اگر شما هم به محصولات این شرکت آسیایی علاقه مندید ، سر ساعت ۲۰ الی ۲۱ مراسم زنده رونمایی از پرچمدار سامسونگ (سامسونگ گلکسی اس ۶ ) را مشاهده نمایید.

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.