سخنرانی پارک مدیر عامل دفتر کره سامسونگ در ایران در همایش راه کار های تجاری سامسونگ

1
دوک پارک مدیر عامل سامسونگ

سخنرانی پارک مدیر عامل دفتر کره سامسونگ در ایران در همایش راه کار های تجاری سامسونگ در تهران  : همایش راه کار های تجاری سامسونگ امروز در تهران برگزار شد ، این همایش با نام Bring Life To Business در فروشگاه مرکزی سامسونگ در خیابان شریعتی برگزار شد این مراسم با سخنرانی مدیر عامل دفتر کره سامسونگ در ایران  جناب آقای پارک آغاز شد. 

آقای پارک مدیر عامل دفتر کره سامسونگ در ایران

متن سخنرانی آقای پارک مدیر عامل دفتر کره سامسونگ در ایران:  بسیار خوشحالم که می توانم به عنوان مدیر عامل دفتر کره سامسونگ در ایران و در اولین فروم سامسونگ به شما خیر مقدم بگویم. هدف از برپایی این فروم که امروز افتخار میزبانی آن را داریم ، معرفی راه حل های نوین و خلاقانه برای صاحبان صنایع و کسب و کار های مختلف است.

اهمیت این موضوع تا جایی است که شعار سامسونگ در بخش راه حل های هوشمند کسب وکار، جان بخشیدن به تجارت انتخاب شده است . ما می کوشیم تا با راه حل های جدید خود ، زندگی خود افراد را متحول کنیم ؛ ایده های آن ها را به واقعیت تبدیل کرده و فرصت های جدیدی را خلق کنیم. ایران کشوری است با پتانسیل زیاد که به کارگیری فناوری های روز می تواند موجب پیشرفت های عظیم در تجارت های نوپا و توسعه یافته در آن شود .

من وهمکارانم در سامسونگ ایران بر این باوریم که کسب و کارهای ایرانی آماده حضور در بازار های جهانی هستند و بهره گیری از فناوری های روز امکان رقابت در فضای جهانی را برای آن ها فراهم می کند.

نو آوری در راه حل های حوزه ی کسب وکار بر چند شاخه متمرکز است: گردشگری و هتل داری ، خرده فروشی ، آموزش ، سلامت ، حمل و نقل و امور مالی. ما با معرفی این دستاورد ها در حوزه های مختلف قصد داریم فرصت های جدیدی را به شرکت های ایرانی معرفی کنیم تا بتوانند همپای دیگر شرکت های جهان از راهکارهای نوین استفاده کنند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.