اولین گوشی انعطاف پذیر اواخر سال میلادی جاری به بازار می آید !

0
اولین گوشی انعطاف پذیر

به زودی صنعت گوشی های هوشمند چین اولین گوشی انعطاف پذیر را به بازار خواهد فرستاد ، شرکت سازنده ی ی این گوشی Moxi نام دارد که احتمالا اولین بار است نامش را می شنوید ، باید بگوییم که نام این شرکت در زبان چینی موشی تلفظ می شود که راز پشت پرده ی محصول عجیب این شرکت نیز در این نام خلاصه شده است ، در واقع جنس صفحه ی نمایش انعطاف پذیر این گوشی از گرافن است که تلفظ چینی Moxi نیز به این ماده اشاره می کند.

ماه گذشته بود که اولین خبر ها از این گوشی انعطاف پذیر چینی به خبرگذاری ها راه پیدا کرد ، گرافن که از آن در ساخت صفحه ی نمایش این گوشی استفاده شده است نازک ترین ، سبک ترین ، قوی ترین و شفاف ترین ماده ی زمینی است که با توجه به خاصیت هدایت الکتریکی و گرمایی اش توجه فعالان گوشی های هوشمند را به خود جلب کرده است و به لطف ویژگی های خاص این ماده گوشی انعطاف پذیر Moxi می تواند همانند یک مچبند به دور دست شما بسته شود و یا آنرا کشیده تا به شکل عادی یک گوشی هوشمند درآید.

البته نسخه ای از این گوشی هوشمند که قرار است تا پایان سال میلادی جاری به بازار عرضه گردد صفحه ی نمایشی سیاه و سفید دارد و نمونه ی صفحه رنگی آن تا سال ۲۰۱۸ به بازار نخواهد آمد ، باید بدانید که با توجه به فناوری به روز این گوشی کاربر باید برای خرید نمونه ی سیاه و سفید آن هزینه ی ۷۶۰ دلاری را متقبل شود ، نمونه ای آزمایشی از این گوشی هم اکنون توسط Moxi ساخته شده است و این شرکت امیدوار است تا پایان سال جاری میلادی ۱۰۰۰۰۰ دستگاه از این گجت را به بازار عرضه کند .

با توجه به رکودی که در بازار گوشی های هوشمند حاکم است ساخت یک گوشی انعطاف پذیر ایده ی خوبی برای ترغیب کاربران می باشد و باید ببینیم که در عمل فروش این گوشی چگونه جلو خواهد رفت.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.