موتورلا Moto X Sport و موتورلا Moto G Nuevo ;هر دو مدل ماه آینده پرده برداری خواهند شد؟

0
موتورلا Moto X Sport و موتورلا Moto G Nuevo ;هر دو مدل ماه آینده پرده برداری خواهند شد؟

با توجه گزارشی که روز چهارشنبه منتشر شده است، دو نوع از نسل دوم موتورلا  Moto X Sport و موتورلا Moto G Nuevo در ماه اوت پرده برداری میشود.شایعه شده است که اسامی این دو مدل موتورلا  Moto X Sport و موتورلا Moto G Nuevo باشد. وجود این دو مدل را بزرگترین شرکت مخابراتی شیلی،Entel تایید کرده است.

موتورلا  Moto X Sport و موتورلا Moto G Nuevo ;هر دو مدل ماه آینده پرده برداری خواهند شد؟

موتورلا  Moto X Sport و موتورلا Moto G Nuevo ;هر دو مدل ماه آینده پرده برداری خواهند شد؟

از هر دو مدل Motorola Moto XوMotorola Moto G   انتظار میرود در آینده ای نزدیک معرفی شوند . در مدل موتو X  اسپورت انتظار میرود که این گوشی با هدف کسانی ساخته شده باشد که دائما گوشی از دستشان می افتد و یا میخواهند گوشی خود را در بارن اسفتاده کند. به عبارت دیگر به نظر میرسد موتو X اسپورت یک نسخه تنومند از نسل دوم موتو X باشد.

تصاویر به بیرون درز کرده از  ،Entel نشان میدهد که موتو X اسپورت حامل یک صفحه نمایش ۵.۲ اینچی باشد و اندازه ی صفحه نمایشش را از ژن موتو X نسل دوم بهره برده باشد. موتو X همچنین دارای یک دوربین عقب ۱۶ مگاپیکسلی است و دوربین جلوی ۵ مگاپیکسی هم خواهد داشت که در مقایسه با با دوربین ۱۳ پیکسلی عقب و دوربین جلوی ۲ مگاپیسکی موتو X نسل دوم،پیشرفت داشته است. همچنین مشخص شده است که پردازنده ی چهارسته ای با فرکانس  2.5GHz موتوX فعلی ، تبدیل خواهد شد به پردازنده ی چهار هسته ای با فرکانس  1.5GHz در موتوX اسپورت.

موتورلا  Moto X Sport و موتورلا Moto G Nuevo ;هر دو مدل ماه آینده پرده برداری خواهند شد؟

در مورد موتو G نوو باید گفت که تلفن شامل یک صفحه نمایش ۵ اینچی خواهد بود و همانند نسل دوم دارای دوریبن ۱۳ مگاپیکسل در پشت و ۵ مگاپیکسلی در جلو باشد. موتورلا ظاهرا یک پیاده روی با سرعت ساعت برای موتو G نوو ترتیب دیده و یک پردازنده ی چهارهسته ای با فرکانس  1.4GHz به جای پردازنده ی چهارهسته ای با فرکانس 1.2GHz که در نسل دوم وجود داشت قرار داده است. عکس ها و فیلم هایی از این دو گوشی نسل سومی منتشر شده است. اما باید تا زمان پرده برداری انها در ماه اوت منتظر ماند.

منبع : phonearena

بحث پیرامون این موضوع : گوشی موبایل ▐ بحث و بررسی

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.