بروز رسانی اندروید ۵.۱ برای موتورولا DROID توربو

0
موتورولا DROIDتوربو

بروز رسانی اندروید ۵.۱ برای موتورولا DROID توربو :  موتورولا DROID توربو در اکتبر سال ۲۰۱۴ با یک صفحه نمایش تقریبا بزرگ ۵.۲ اینچی و با رزولوشن ۱۴۴۰*۲۵۶۰ پیکسل و با سیستم عامل اندروید ۴.۴.۴ کیت کت وارد بازار شده است که از اسنپدراگون ۸۰۵ استفاده می کرد و تا امروز که ۱۴ ژوئن ۲۰۱۵ می باشد هنوز اندروید ۵.۱ برای بروز رسانی آن ارائه نشده است و این امر موجب اعتراض کاربران این دستگاه هوشمند در صفحات اجتماعی شده است .

چه زمانی اندروید ۵.۱ برای موتورولا DROID توربو ارائه می شود.

بسیاری از کاربران موتورولا DROID توربو درسایت های اجتماعی شروع به اعتراض کرده اند که هم چنان در اندروید ۴.۴.۴ باقی مانده اند و هنوز هیچ آپدیتی برای اندروید آنها ارائه نشده است . در طی ماه گذشته یکی از مهندسین وریزون گفت که مدل های خاص اندروید ۵.۱  را تا اوایل ماه ژوئن دریافت خواهند کرد . این در حالی است که فردا نیمه ی ماه ژوئن است و هنوز نشانه ای از بروز رسانی اندروید برای دستگاه وجود ندارد. هفته ی گذشته نیز دیوید شوستر ، مدیر ارشد نرم افزار مدیریت محصولات موتورولا ، به رسانه های اجتماعی نیز گفته است که به روز رسانی برای موتورولا DRIOID توربو هنوز در چرخه ی آزمایش است .

در حالی که صاحبان موتورولا DROID توربو نمی توانند در حال حاضر از اندروید ۵.۱ روی گوشی هوشمند خود استفاده کنند ولی می توانند با وارد شدن در سایت وریزن شبیه ساز اندروید ۵.۱ برای گوشی موتورولا DROID توربو را ببینند و نظرات خود را بتوانند در این مورد بیان نمایند .با این شبیه ساز شما میتوانید ببینید که موتورولا DROID شما با استفاده از اندروید ۵.۱  که برای تمامی برنامه های کاربردی در حال اجرا می باشد را ببینید .در زیر عکسهایی برای راحتی استفاده از نرم فزار شبیه ساز ارائه شده است می توانید ببینید .

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

منبع : فون آرنا

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.