شاهکاری بنام موتو زد موتورولا به عنوان باریک ترین گوشی جهان

1
شاهکاری بنام موتو زد موتورولا به عنوان باریک ترین گوشی جهان

موتورولا بتازگی جدیدترین پرچمدار خود را رسما به دنیای گوشی های هوشمند ارائه کرد این گوشی هوشمند به عنوان یک باریک زیبا در بین کاربران گوشی های هوشمند نام گرفت . براساس اطلاعاتی که از این گوشی هوشمند منتشر شد گویا این گوشی در مقابل سایر پرچمداران برند های مختلف توانسته باریک ترین گوشی را بنام خود سند زند.

گوشی هوشمند موتورولا موتو زد Moto Z

نام گرفتن باریک ترین گوشی هوشمند در بین پرچمداران سایر برند ، موضوعی بود که مقداری در مقایسه ها علامت سوال ها را در مغز کاربران ایجاد میکند . اما وقتی ظرافت و زیبایی این گوشی هوشمند را در بین پرچمداران سایر برند ها قرار میدهیم بنوعی ظرافت و زیبایی این گوشی هوشمند باریک ترین گوشی هوشمند را به عینه برای شما نشان خواهد داد. برای اینکه شما این موضوع را بخوبی لمس نمایید تصاویری از مقایسه ضخامت این گوشی هوشمند در مقایسه با پرچمداران اپل ، سامسونگ و هواوی را مورد بررسی قرار داده شده است . امیدوارم این مقایسه برای شما هم جذاب باشد با ما همراه باشید .

شاهکاری بنام موتو زد موتورولا به عنوان باریک ترین گوشی جهان شاهکاری بنام موتو زد موتورولا به عنوان باریک ترین گوشی جهان شاهکاری بنام موتو زد موتورولا به عنوان باریک ترین گوشی جهانتصاویری از شاهکار جدید موتورولا : موتورولا زد

 

نظر شما در مورد شاهکار جدید موتورولا چی  هست ؟ بنظرتون این گوشی هوشمند قدرت رقابت با گوشی  های پرچمدار سایر برند های تولید کننده گوشی های هوشمند رو خواهد داشت ؟ منتظر خبر های جدید از این گوشی هوشمند باشید . مشخصات دقیق این گوشی هوشمند در اخبار آینده زوم تک ارائه خواهد شد . با زوم تک همراه باشید .

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

  1. خوب بعد از مدت ها یه اندرویدیه واقعن خوشگل دیدیم که اصلا نمیشه گفت کپی آیفونه. هویت موتورلا را کاملا تو طراحیش میشه دید
    خلاصه عالی و بی نظیره
    حیف که موتورلا که دست چینیا افتاد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.