اتمام فروش موتو ۳۶۰ و بررسی آن

1

امروزه با پیشرفت علم و صنعت دنیای موبایل و تبلت پیشرفت های زیادی را در خود می بیند. و رفته رفته بر امکانات و قابلیت های آنها افزوده می گردد. ولی در این میان دنیای ساعت ها هم بی نصیب نمانده. چرا که ساعت های هوشمند که می توانند به گوشی شما از راه بی سیم متصل شده و برخی قابلیت و امکان برای شما فراهم سازند.

یکی از قابلیت های پرچالش را شرکت موتورلا با طراحی ساعتی گرد مانند ساعت گرد ال جی به وجود آورد. چرا که این شرکت ساعتی ساخته که تنها چند روز بعد از تولید و فروش آن در نمایشگاه ، تمام موجودی آن خالی گردیده است. به نقلی از روزنامه رویترز و سایت GSMArena ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ تنها چند روز بعد از ورود به غرفه نمایشگاه و فروش در برلین ، باعث شد تا با خرید کاربران زیادی مواجه شده و تمام موجودی فروشگاه به صفر برسد. 

این ساعت که هم در برلین و بیشتر در آمریکا به فروش قرار بود برسد تنها بعد از ۲ ساعت تمام شد. حال چرا موجودی آن تمام شده است؟ قطعا سوالی است که بیشتر شما دوست دارید جواب آن را بدانید. قطعا هر محصولی دارای قیمت پایین و کیفیت و امکانات بالا باشد به فروش خوبی می رسد. که این ساعت هم جز این گروه بوده است.

این ساعت که تنها توانسته بود به کشور آمریکا وارد شود ، ۲۵۰ دلار قیمت داشته است. صفحه این ساعت گرد بوده و در دو حالت با بند چرمی و فلزی تولید شده است. ولی در کشور آمریکا فقط نسخه چرمی توانسته بود به بازار راه یابد. 

با اینکه حتی مارکت اینرنتی موتورلا هم قابل سفارش این ساعت نیست .(چون موجودی آن صفر است) ولی مدیر عامل این شرکت به کاربران خود قول داده است که به زودی فروش جدید این ساعت را شروع کرده و به کشور های بیشتری صادر خواهد کرد.

به نظر شما چرا این ساعت با سیل جمعیت خریداران مواجه گردیده است؟

منبع : thenextweb

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

  1. با سلام…
    کاش امکانات ساعت موتو ٣۶٠ رو هم می نوشتید تا بدونیم با چی طرف هستیم و چی داره مه اینقد فروش رفته. اینجوری مقالتون هم کامل تر میشد
    با تشکر. احسان نازی
    Sent via iPhone 5S

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.