مرگ برای عکس سلفی !!

0

امسال آمار مرگ و میر برای گرفتن عکس سلفی نسبت به حمله کوسه بیشتر بود.

بیایید واقع بین باشیم. گاهی مردم کارهای احمقانه ای انجام می دهند. حتی باهوش ترین افراد نیز از این که حماقتی مرتکب شوند، ایمن نیستند. بنابراین بسیاری از مردم فکر می کنند که ایده خوبیست تا خود را در یک موقعیت خطرناک قرار دهند و عکس یادگاری بگیرند تا آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

این گونه است که با لوازم جدیدی که برای عکاسی سلفی عرضه شده اند، آمار مرگ و میر به علت عکس گرفتن دو رقمی گشته و اکنون به ۱۲ تن رسیده. ما فقط درباره سفرهای خطرناک و کشنده صحبت نمی کنیم. برخی اتفاقات و اقدامات بسیار غم انگیز علت مرگ بوده است. یک مرد در اسپانیا برای گرفتن یک عکس با یک گاو نر لت و پار شده بود. دو مرد در روسیه در حالی که می خواستند با یک نارنجک عکس بگیرند با مرگ مواجه شدند و یک زن در حالی که می خواست با تفنگ ژست بگیرد به جای عکس گرفتن به خودش شلیک کرد.

این تعداد مرگ و میر برای سلفی گرفتن با حمله کوسه مقایسه شده است. واقعیت این است که تنها دو سوم این آمار مرگ به علت حمله کوسه داشته ایم. شاید بتوان گفت عکس سلفی برای بشراز کوسه خطرآفرین تر بوده است. البته این بدین معنی نیست که سلفی ها از کوسه خطرناک ترند. هر ساله عده زیادی در خواب می میرند ولی آیا می توان گفت تخت خواب از کوسه خطرناک تر است؟ یا سالانه هزاران نفر به دلیل عدم مدیریت صحیح در توالت آسیب می بینند! ولی نمی توان توالت را با کوسه مقایسه کرد. برای یک مقایسه خوب باید تمام جوانب را در نظر گرفت.

مردم برای گرفتن تصاویر سلفی خود را در نماها و شرایط احمقانه قرار می دهند و میله های سلفی یا همان منوپاد ها اختراع شد. شبکه های اجتماعی از این عکس ها اشباع شد. اما دلخوری بیشتر به علت خطریست  که ممکن است برای گرفتن این تصاویر شما را تهدید کند. برای ایجاد یک حس مشترک و گرفتن یک عکس جان خود را به خطر نیندازید!

منبع: iflscience

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.