عکس های بیشتر از سامسونگ گلکسی S6 Edge Plus

0
عکس های بیشتر از سامسونگ گلکسی S6 Edge Plus

هفته گذشته ، تولید کننده محافظ گوشی ،  Spigen چند عکس جدید از محافظ جدید خود به همراه سامسونگ گلکسی نوت ۵ منتشر کرد. در حال حاضر شرکت  Spigen همین کار را با گوشی دیگر سامسونگ که در آینده عرضه خواهد شد یعنی سامسونگ گلکسی S6 Edge Plus انجام داده است و البته یک دستگاه دیگر که هنوز هویت ان مشخص نشده است.

عکس های بیشتر از سامسونگ گلکسی S6 Edge Plus

درست مثل گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۵ ، گوشی سامسونگ گلکسی S6 Edge Plus هم انتظار میرود که در تاریخ ۳۰ سپتامبر عرضه شود.

عکس های بیشتر از سامسونگ گلکسی S6 Edge Plusدر دیدن این عکس ها هیچ شگفتی وجود ندارد ، چراکه این محصول را قبلا دیده بودیم و این اولین بار نیست که عکس هایی از این محصول به بیرون درز کرده است.دستگاه آینده سامسونگ گلکسی S6 Edge Plus  بزرگتر خواهد بود ، این گوشی از دو طرف صفحه نمایش خود منحنی است. این گوشی صفحه نمایش  ۵.۷ اینچی Quad HD خواهد داشت که نسبت به مدل اصلی گوشی S6 Edge حدود ۰.۶ اینچ بزرگتر شد است.

عکس های بیشتر از سامسونگ گلکسی S6 Edge Plusهفته بعد ، در ۱۳ آوت . سامسونگ میزبانی یک رویداد جدید را خواهد داشت که در آن رویداد دو گوشی گلکسی خود را معرفی خواهد کرد که این دو گوشی هوشمند ، سامسونگ گلکسی نوت ۵ و سامسونگ گلکسی S6 Edge Plus عنوان شده اند. در هفته ی دیگر و پس از معرفی این دومحصول ، قیمت های مربوط به آنان هم در دسترس خواهد بود.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.