گیمر ها بشتابید : مانیتور مخصوص گیم و بازی های کامپیوتری

0
مانیتور مخصوص بازی و گیم

گیمر ها بشتابید : مانیتور مخصوص گیم و بازی های کامپیوتری : در دنیای بازی های کامپیوتری مهمترین چیز پس از کارت گرافیک میتوان گفت یک مانیتور حرفه ای است تا بتواند تصاویر را با کیفیت و رزولوشن عالی به نمایش درآورد ، البته تنها کاربرد آن برای گیمرهای حرفه ای نیست بلکه برای کسانی مثل گیک ها یا افرادی که سر کار مداوم پشت کامپیوتر می نشینند و اگر صفحه نمایش مانیتور بصورت ساده طراحی شده باشد مطمئینا آسیب های جدی به چشم وارد می کند ، پس ما در اینجا به شما ۵ مانیتور حرفه ای را معرفی می کنیم تا دیگر دغده داشتن یک مانیتور خوب و حرفه ای را نداشته باشید .

آشنایی با مانیتور مخصوص گیم برای شما گیمر ها

در این مقاله مانیتور های مخصوص گیم رو مورد بررسی قرار دهیم ، اگر شما هم جزو گیمر ها و طرفداران پر و پار قرص بازی های کامپیوتری هستید تا آخر این مقاله با ما باشید.

۱. مانیتور مخصوص گیم Dell P2715Q

 

مانیتور مخصوص بازی و گیم

این مانیتور ۲۷ اینچی یک مانیتور حرفه ای و بسیار پرفروش و محبوب است ،  تفاوت اصلی این مانیتور با سایر مانیتورها یک نمایشگر بازی گرا بهمراه نور اصلی و با رزولوشن  4kو کیفیت بسیار بالا تصاویر را نمایش می دهد . علاوه بر آن هزینه نسبتا پایین این مانیتور نسبت به کارایی که دارد بسیار به چشم می آید ، و یک مانیتور با دوام می باشد البته با اینکه تنظیمات آن کمی محدود است ولی با این حال سفارشی کردن حالت نمایش بسیار کارآمد می باشد . اگر این مانیتور را از نمایندگی آن خریداری کنید ، ۳ سال گارانتی نیز شامل آن می باشد .

۲. مانیتور مخصوص گیم Acer XB280HK

 

مانیتور مخصوص بازی و گیم

اگر شما دنبال یک مانیتوری هستید که فقط و فقط برای بازی ساخته و اختصاص یافته است بدون شک Acer XB280HK بهترین گزینه برای خرید می باشد . این مانیتور ۲۸ اینچی  با رزولوشن فوق العاده ۴k و وضوح بسیار عالی که با تکنولوژی G-Sync با گرافیک Nvidia هماهنگ شده و نرخ بیت بازی و تمامی تنظیمات بازی با مانیتور از طریق گرافیک تطبیق میابد و شما تجربه یک بازی  با وضوح نمایشی بسیار عالی خواهید داشت. این مانیتور تایید شده توسط حرفه ای ترین پلیرها می باشد .

۳. مانیتور مخصوص گیم AOC G2770PQU

 

مانیتور های مخصوص بازی و گیم

بدون شک از قطعات استفاده شده برای قالب صفحه نمایش و دکمه منو ، میتوان فهمید یک مانیتور برای استفاده عمومی می باشد ( یعنی صرفا مخصوص پلیرها نیست ) . این ماننیتور ۲۷ اینچی با کیفیت۱۰۸۰P  و نرخ بیت ۱۴۴Hz یک تصویر بسیار عالی را نمایش می دهد . این مانیتور از نظر اروگونامیک در بهترین حالت ممکن قرار دارد و وضوح نمایش و . . .  باعث شده این مانیتور طرفداران بسیاری پیدا کند .

۴. مانیتور مخصوص گیم Asus VG248QE

 

مانیتور مخصوص بازی و گیم

این مانیتور ۲۴ اینچی با کیفیت ۱۰۸۰Pساخته شده توسط ایسوس از لحاظ زمانی ، یعنی مدت زمانی که پلیرها پشت مانیتور مینشینند که اصولا چندیدن ساعت صرف بازی می کنند بسیار عالی و کارآمد ظاهر شده است ، تکنولوژی های استفاده شده در این مانیتور مثل پنل استفاده شده TN و یا رنج کیفیت تصویر بصورتی که مانیتور چشم را اذیت نمیکند و تمامی تصاویر بصورت برجسته تر نمایش داده می شود باعث حرفه ای شدن این نمایشگر می باشد ، قیمت این مانیتور نیز مناسب بوده و مخصوص بازی هایی مثل کانتر است که وابستگی زیادی به FPS داشته و تاثیر مهمی در اجرای بازی دارد .

۵. مانیتور مخصوص گیم Asus PG278Q

 

مانیتور مخصوص بازی و گیم

در سری مانیتور های مخصوص بازی ایسوس ، Asus PG278Q با کیفیت عالی یک مانیتور ۲۷ اینچی ، نرخ مفید ۱۴۴۰P ، با عملکرد متمرکز ویژگی ها و زمان پاسخ یک میلی ثانیه با نرخ  ۱۴۴Hz برای واکنش سریع به کیبورد و ماوس بدون افت سرعت این مانیتور را به یکی از بهترین ها در این زمینه تبدیل کرده است ، تکنولوژی G-sync با همگام سازی کارت گرافیک Nvidia و حذف فناوری V-sync ، یکی دیگر از ویژگی های این مانیتور می باشد .

نظر شما رجب مانیتور های مخصوص بازی چیست ؟

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.