طراحی سایت اینتن

موبایل کمک مرجع راهنمای مشکلات موبایلی

0 رجبی
موبایل کمک مرجع راهنمای مشکلات موبایلی
به این پست امتیاز دهید

موبایل کمک مرجع راهنمای مشکلات موبایلی : حتما برای شما هم این مشکل به وجود آمده که در زمان کار کردن با گوشی همراهتان دچار مشکلاتی شده اید و راهکاری برای رفع مشکل را ندانسته باشید.  خوشبختانه امروزه سامانه های راه اندازی شده اند که می توانند در این زمینه به ما کمک کنند تنها کافی است با آنها تماس بگیرید و مشکل گوشی تان را مطرح نمایید.

یکی از راهکارهای که شما می توانید برای رفع مشکلات موبایلی خود همچنین مشکلات کامپیوتری از آن استفاده کنید ، وب سایت همراه رایانه می باشد. شما می توانید در این مرجع ، مطالب و راهکارهای آموزشی را در حیطه سخت افزار و نرم افزار ، موبایل ، اندروید و …مطالعه نمایید.

موبایل کمک 9099070345

موبایل کمک : همانطور که می دانید امروزه با گسترده شدن تکنولوژی و افزایش استفاده از تلفن همراه و رایانه ، مشکلاتی که به این حوزه مرتبط می شوند نیز بیشتر می شود و کاربران را با سوال های زیادتری روبرو خواهد کرد. اگر در رابطه با کامپیوتر و تلفن همراه تان مشکلی داشتید می توانید با همراه رایانه تماس بگیرید.همراه رایانه سامانه ی بوده که با هدف پاسخ گویی و رفع مشکلات کاربران در حیطه کامپیوتر و موبایل راه اندازی شده است.

کارشناسانی که در این مرکز وجود دارند می توانند در هر ساعت از شبانه روز به سوال های رایانه ی و مشکلات موبایلی شما به خوبی پاسخ بدهند. اگر می خواهید با این کارشناسان در تماس باشید می توانید به وسیله تلفن های ثابت بدون اینکه کدی را شماره گیری کنید با این شماره هوشمند تماس بگیرید.(برای تماس در شهرستان ها نیز نیازی به شماره کد نیست).

همراه یارانه

اگر شما نمی توانید از طریق تلفن ثابت با همراه رایانه در ارتباط باشید ، می توانید در سامانه شارژی همراه رایانه ثبت نام نموده و به وسیله تلفن همراه تان با این شماره هوشمند تماس بگیرید. همچنین شما می توانید به صورت روزانه از جدیدترین اخبار و فناوری ها نیز مطلع شوید.

الو رایانه

یکی دیگر از مواردی که می تواند به شما کمک فراوانی داشته باشد، الو رایانه می باشد. این مرکز از تخصصی ترین مراکزی می باشد که در حوزه پاسخگویی و رفع مشکلات موبایلی و رایانه ی برای کاربران فعالیت می کند. شما می توانید با الو رایانه تماس بگیرید و مشکلات خود را مطرح نمایید.

الو رایانه

شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید و سوالات خود را در زمینه کامپیوتر ، تلفن همراه ، اینترنت مطرح نمایید و مشکلات خود را به وسیله این کارشناسان برطرف نمایید. برای تماس باید از تلفن ثابت شماره های ذکر شده در تصویر فوق را شماره گیری نمایید.

استفاده از سامانه 51077 : البته کاربرانی که امکان تماس از طریق تلفن ثابت را ندارند می توانند از سامانه 51077 استفاده کنند. این سامانه به شما کمک می کند تا در میزان هزینه های تماس تان صرفه جویی کنید. برای استفاده باید از سایت شرکت ، اعتبار خرید کنید و با کارشناسان حدود هفتاد درصد ارزان تر تماس برقرار نمایید. همچنین امکان تماس برای مشتریان این سامانه نیز از طریق تلفن همراه میسر خواهد بود.

لازم است بدانید اگر به هر دلیلی نیاز بود تا کارشناسان به صورت حضوری در محل حاضر شوند می توانید درخواست سرویس حضوری را داشته باشد که کارشناسان شرکت در کوتاه ترین زمان در محل حاضر شده و به مشکلات کامپیوتری و موبایلی شما رسیدگی می کنند. این سامانه برای برطرف کردن مشکلات کاربران از نیروهای استفاده می کنند که دارای تخصص های حرفه ی و لازم در این حوزه باشند.

در آخر باید بدانید که دیگر جایی نگرانی برای از دست رفتن اطلاعات شما وجود ندارد و شما با الو رایانه می توانید بسیاری از اطلاعات از دست رفته خود را بازیابی نمایید.

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.