اپل آیفونی از جنس شیشه و مجهز به صفحه ی نمایش AMOLED را تولید می کند

0
اپل

همین چند روز پیش بود که شرکت اپل آیفون ۴ اینچی جدیدش را در کنار آیپد پروی ۹.۷ اینچی به طور رسمی معرفی نمود و اینطور که به نظر می رسد حالا حالاها باید منتظر رویداد بعدی آن باشیم ، طبق روال همیشگی پرچمداران شرکت اپل در ماه دسامبر هر سال معرفی می گردند و طبق اطلاعاتی که در دست داریم می توانیم بگوییم که آیفون های سال ۲۰۱۷ قوی تر آنچه که انتظارش را دارید ظاهر خواهند شد.

مینگ چی کو کارشناس امنیتی شرکت KGI که رابطه ی نزدیکی را با شرکت اپل دارد دست به آشکار سازی برخی از جزییات پرچمدار سال ۲۰۱۷ اپل زده است و موثق بودن اطلاعات وی بارها و از جمله در مورد Iphone SE ثابت گردیده است.

به گفته ی این کارشناس نزدیک به اپل ، آیفون ۲۰۱۷ به جای فلز از شیشه برای ساخت بدنه استفاده می کند و نیز نوع صفحه ی نمایش آن نیز از نوع AMOLED خواهد بود ،اهالی کوپرتینو پیشتر و در ساخت آیفون های ۴ و ۴S از جنس شیشه ای استفاده نموده اند و به گفته ی مینگ چی کو بدنه ی آیفون بعدی به لحاظ جنس بسیار شبیه به این دو آیفون قدیمی خواهد بود که توسط فریمی فلزی محصور می شود(دقیقا شبیه آیفون های ۴ و۴S).

وی همچنین معتقد است که اپل در سال آینده ی میلادی آیفونی ۵.۸ اینچی با صفحه ی نمایش AMOLED به بازار عرضه می کند که قرار است تا جایگزینی برای آیفون های ۵.۵ اینچی حال حاضر باشند ،داستان به همین جا ختم نمی شود و اپل در ایفون های سال ۲۰۱۷ خود فناوری شارژ از راه دور و نیز سنسور های اسکن بیومتریک را به پرچمداران خود اضافه خواهد نمود.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.