برج میلاد میزبان نمایشگاه ملی دنیای اینترنت خواهد بود.

0
نمایشگاه دنیای اینترنت در برج میلاد

برج میلاد میزبان نمایشگاه ملی دنیای اینترنت خواهد بود. : به گزارش زوم تک به نقل از خبرگزاری مهر ، نمایشگاه ملی دنیای اینترنت ۱۴ الی ۱۷ بهمن ماه در برج میلاد برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه شرکت های بزرگ ایرانی و خارجی آخرین دستاورد های خود را در این نمایشگاه عرضه خواهند کرد. به گزارش زوم تک این نمایشگاه با حضور بیش از ۳۰۰ شرکت بزرگ ایرانی و خارجی در محل نمایشگاه های برج میلاد برگزار خواهد شد.

نمایشگاه ملی و تخصصی دنیای اینترنت (intex 2015) اولین رویداد تکنولوژیکی در ایران می باشد که با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مرکز توسعه اطلاعات کاربردی در مورخه ۱۴ تا ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۳ برگزار می شود.

چه شرکت هایی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت ؟

براساس اعلام مسئولان این نمایشگاه فعالان در حوزه  ارائه دهندگان دسترسی اینترنت ، کمپانی های زیرساختی ، تامین کنندگان زنجیره ارزش اینترنت ، بانک ها و موسسات مالی نوین ، سازمان تنظیم مقررات ، فعالان در حوزه طراح سایت ، شرکت های ارائه دهنده راهکارهای پرداخت ، سایت های کاربردی با کاربری آموزشی ، بازرگانی ، پزشکی ، شرکت های امنیت اطلاعات و شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات اشاره کرد. شرکت های حاضر از داخل و خارج کشور می باشند.

مدیر اجرایی نخستین نمایشگاه ملی دنیای اینترنت در این خصوص گفت : زیر ساخت های حضور حدود ۳۰۰ کمپانی داخلی و خارجی در این نمایشگاه فنی و تخصصی پایه ریزی شده است و شرکت های زیادی تا کنون قرار داد حضور در این نمایشگاه را به امضا رسانده اند.

حامد پرتوی مدیر اجرایی این نمایشگاه افزود : تا به امروز در حیطه های مرتبط با اینترنت و تکنولوژی های آنلاین زمینه ای برای شناخت و آشنایی شرکت های اینترنتی و تکنولوژی های ارتباطی  وجود نداشت ، برگزاری این نمایشگاه راه تعامل و همکاری و شناخت پتانسیل های شرکتهای اینترنتی هموار خواهد کرد.

به گفته وی : از اهداف این نمایشگاه می توان به ایجاد فضای کارآفرینی در شبکه های اینترنت و ایده پردازی به سرمایه گذاران این حوزه ، شناسایی ظرفیت های اینترنتی کشور و ارتقا وضع موجود و ایجاد فضای رقابتی برای ارائه کنندگان خدمات و تجهیزات اینترنت اشاره کرد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.