مترجم مایکروسافت برای ساعت اپل و اندروید موجود شد

0
مترجم مایکروسافت برای ساعت اپل و اندروید موجود شد

به نظر میرسد  که شرکت مایکروسافت قرار است یک به روزسانی جدید از Outlook خود را برای اپل واچ به ارمغان خواهد آورد. اما خدمات مایکروسافت به ساعت های هوشمند به  همینجا ختم نمیشود چرا که گفته شده است سیستم مترجم مایکروسافت برای هردو نوع ساعت پوشیدنی اندروید و اپل در دسترس قرار گرفته است و کاربران میتوانند از این سیستم بهره مند شوند.

مترجم مایکروسافت برای ساعت اپل و اندروید موجود شد

مترجم مایکروسافت توانایی های فراوانی  دارد و اغلب کاربران فضای مجازی از این توانایی های آن با خبر هستند. سیستم مترجم اختصاصی شرکت مایکروسافت قادر است که هر یک از کلمات گفتاری را به پنجاه نوع زبان مختلف تبدیل کند.این نرم افزار مترجم هم اکنون در دو فروشگاه اصلی یعنی فروشگاه گوگل پلی و آیتونز موجود میباشد.

مترجم مایکروسافت برای ساعت اپل و اندروید موجود شدبا مترحم مایکروسافت میتوان در هر دو نوع ساعت ها یعنی اپل واچ و ساعت اندرویدی کار های زیادی را انجام داد و به نحوه های گوناگون متون و گفتار های مورد نظر را به پنجاه نوع زبان تبدیل نمود. ساعت شما پس از دریافت این نرم افزار توانایی این را دارد که سخن های گفته شده توسط شمارا به پنجاه نوع زبان مختلف تبدیل کند. در این نرم افزار فهرسی وجود دارد که میتوانید آخرین عبارت های استفاده شده در این نرم افزار را مشاهده کنید. همچنین اگر ترجیح میدهید که متون مورد نظر را به صورت متن ترجمه کنید سیستم مترجم مایکروسافت این توانایی را هم دارد. میتوان متن مورد نظر را در گوشی های هوشمند اندروید و ای او اس همچنین در انواع  ساعت های هوشمند وارد این برنامه کرد و آن را به پنجاه نوع زبان مختلف تبدیل نمود.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.