مایکروسافت سرفیس پرو ۴ صفحه ای بدون حاشیه دارد

0
مایکروسافت سرفیس پرو 4 صفحه ای بدون حاشیه دارد

گفته میشود که در ۱۴ مهر قرار است دستگاه هایی جدید از شرکت مایکروسافت ارائه شود. در این بین ، شنیده میشود که جدا از چند گوشی هوشمند جدید ، نسل جدید تبلت لپتاپ فوق العاده ی سرفیس نیز عرضه خواهد شد. در حال حاضر ، کارشناسان پیش بینی میکنند که مایکروسافت سرفیس پرو ۴ به یک نمایشگر بدون حاشیه مجهز خواهد بود.

اگر به یاد داشته باشید ، سرفیس پرو ۳ یکی از موفق ترین محصولات تولیدی شرکت مایکروسافت بود و بر اساس نوع و کاربردی که داشت توانست نظرات زیادی را به سمت خود جلب کن که در آن زمان با ویندوز ۸ عرضه بود. در آن زمان ، مایکروسافت چندان شرکت قدرتمندی در تولید محصولات این چنینی نبود ، اما با ورود سرفیس پرو ۳ همه چیز تغییر کرد و مایکروسافت در این زمینه در بین مدعیانی همچون گوگل و اپل قد علم کرد.

حال که زمان زیادی از معرفی آن محصول گذشته است ، مایکروسافت قصد دارد که نسل جدید آن را با نام سرفیس پرو ۴ راهی بازار کند. راجب به سرفیس پرو ۴ شایعاتی وجود دارند که مایکروسافت قصد دارد برای آن صفحه نمایش بدون حاشیه قرار دهد که نمونه ی آن صفحه نمایش Infinity Display است که شرکت دل از آن در یکی از محصولات خود استفاده کرده است.

شاید این بدون حاشیه بودن در محصول XPS 13 ، به واسطه تولید شرکت دل چندان مورد توجه قرار نگرفته باشد اما مایکروسافت میتواند آن را بهتر نشان دهد و از طرفی باعث ظرافت و زیبایی هر چه بیشتر در سرفیس پرو ۴ خواهد شد. اما موضوعی که پیش میاید ، چون سرفیس پرو کاربری تبلت هم دارد ، نمیتوان بدون وجود حاشیه از آن استفاده نمود.

در هر صورت ، مایکروسافت اگر بخواهد از این نوع صفحه نمایش استفاده کند مطمئنا برای آن برنامه ی خوبی هم در نظر گرفته است. این محصول به زودی و احتمالا در ۱۴ مهر معرفی خواهد شد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.