عضویت در کانال تلگرام زوم تک

اجبار کاربران ویندوز ۷ برای ارتقا به ویندوز ۱۰

۰

با تغییری که مایکروسافت در ویندوز ۷ ایجاد کرده است تنها انتخابی که کاربران این نسخه از ویندوز دارند ارتقا به ویندوز ۱۰ است. با اینکه ارتقا از ویندوز ۷ و ۸/۸.۱ به ویندوز ۱۰ رایگان است، اما بسیاری از کاربران هنوز ویندوز ۷ را ترجیح می‌دهند. اما اکنون ارتقا به ویندوز ۱۰ برای برخی کاربران ویندوز ۷ اجباری شده و راه دیگری وجود ندارد.

کاربران ویندوز ۷ و ۸/۸.۱ تنها پیش از این نوتیفیکیشن در دسترس بودن ویندوز ۱۰ را دریافت می‌کردند اما پس مدتی فایل‌های مورد نیاز برای نصب ویندوز ۱۰ به صورت خودکار دانلود می‌شد و اکنون در آستانه ارتقای کاملاً اجباری به ویندوز ۱۰ هستیم. گزارش شده است که با راه اندازی مجدد برخی کامپیوتر‌ها، به جای ورود به ویندوز ۷، کاربران با فرآیند نصب ویندوز ۱۰ مواجه می‌شوند و انتخاب دیگری وجود ندارد.

اگر شما نیز از کاربران ویندوز ۷ هستید،از الان انتظار مواجهه با نصب اجباری ویندوز ۱۰ را داشته باشید، چون ممکن است دیگر امکان نادیده گرفتن پیشنهاد ارتقا به ویندوز ۱۰ و یا به تعویق انداختن آن وجود نداشته باشد.

اخبار حاکی از آن است که این اجبار مایکروسافت برای رسیدن به اهدافش که قابل قبول نیز نیست با آپدیت هایی که از دو روز قبل منتشر می شوند اعمال می شود. البته راه دور زدن نیز وجود دارد و با بازگرداندن سیستم به وضعیت پیش از آن از طریق ابزار System Restore، می‌توان روبه روی آن ایستاد. از آنجایی که این خبر تنها توسط کاربران اعلام شده و مایکروسافت به طور رسمی ان را اعلام نکرده است باید تا زمان اعلام رسمی ان منتظر ماند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام،اینجا کلیک کنید.

منبع : techworm

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...