تصاویری از Microsoft Band 2 فاش شد.

0
ساعت هوشمند

مایکروسافت تصمیم دارد تا در کنفرانس پیش روی خود چندین محصول جدید را پرده برداری کند. این کنفرانس در در ۶ اکتبر برابر با ۱۴ مهر برگذار خواهد شد که به احتمال زیاد در آن نسخه ی جدید سرفیس پرو ، دو پرچمدار جدید لومیا و سری جدید Microsoft Band 2 معرفی خواهد شد. در حال حاضر ، رندر هایی از مایکروسافت بند جدید منتشر شده که مشخص میکند در سری جدید طراحی تغییر کرده و نسبت به گذشته بهبود یافته است.

در حال حاضر ، در وبسایت های مرتبط رندر هایی از Microsoft Band 2 منتشر شده اند. همانطور که در تصاویر موجود مشاهده میکنید ، این دستبند جدید به یک صفحه نمایش منحنی مجهز شده است. میتوان اینگونه عنوان کرد که طراحی مایکرسافت بند جدید از همان زبان طراحی مایکروسافت بند ۱ استفاده کرده است اما در کل در آن تغییراتی شاهد هستیم. کناره های این دستگاه از جنس فلز ساخته شده و دو دکمه ی فیزیکی هم در خود جای داده است.

در منبع اشاره شده ، Microsoft Band 2 به حسگر های جدیدی مجهز شده است که میتواند با استفاده از آنها به فعالیت های ورزشی که در طول روز انجام میدهید نظارت داشته باشد. پیش از این گفتیم که احتمالا این دستگاه در کنفرانس روز ۶ اکتبر (۱۴ مهر) رونمایی خواهد شد. در حال حاضر جزئیات بیشتر و دقیق تری از این دستگاه منتشر نشده است.

پیش بینی میشود که Microsoft Band 2 با سیستم عامل اندروید کار نکند. این به این معنی است که احتمالا این دستگاه تنها با سیستم های iOS و ویندوزفون جفت خواهد شد.

منبع : neowin

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.