عضویت در کانال تلگرام زوم تک

مرسدس کابریو کلاس S رسما معرفی شد

۰

مرسدس رسما با تصاویر و جزئیات جدید و البته به روز شده ، به همراه یک خودرویی جدید از کلاس پر افتخار خود یعنی S ،  پا به دنیای خودرو های کروکی گذاشته است. در واقع این یک خودروی جدید convertible است که برچسب کلاس S مرسدس را بر روی خود دارد و در دو مدل عرضه میشود. یک سقف پارچه ای هم دارد و آن هم به همراه کلی امکانات و ویَژگی های بسیار جذاب در داخل . مرسدس حتی برای این خودرو گرمکن دسته های صندلی هم قرار داده است !

مرسدس کابریو کلاس S رسما معرفی شد

در این سری جدید ، تغییرات داخلی زیادی رخ داده و میتوان کاملا حس کرد که برای لذت بردن از یک سفر طولانی طراحی شده است. سیستم گرمایش این خودرو را میتوان تنها با لقب فوق العاده توصیف کرد چرا که هیچ جای عیبی باقی نمیگذارد و هر فرد میتواند میزان گرمای صندلی خود را متناسب با نیازش انتخاب کند و البته جای تعجب هم ندارد که در روز های گرم تابستانی ، همین سیستم برای سرد کردن استفاده شود. تمام این کارها ، انجام شده تا هیچ کس احساس ناراحتی نکند.

شایان به ذکر است ، با ارائه شدن این خودرو؛ اولین خودروی کروکی کلاس S است که توسط مرسدس بنز تولید میشود. هنوز معلوم نیست که این خودرو ، یعنی کابریو چه زمان برای فروش قرار خواهد گرفت ، اما تنها موضوعی که از آن اطمینان داریم ، قیمت آن سر به فلک خواهد کشید. هر چند که مرسدس همیشه همینطور بوده ! این خودرو با آخرین تکنولوژی های دنیای خودرو تجهیز شده ، از جمله گرمکن صندلی ، کنترل آب و هوای اتوماتیک و بسیاری از چیز های دیگر که آرزوی هر فرد است آن را در خودروی خودش تجربه کند. اطلاعات بیشتر به زودی منتشر خواهند شد.

منبع : geeky-gadgets

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...