عضویت در کانال تلگرام زوم تک

مرسدس بنز AMG C63 کوپه ؛ رسما پرده برداری شد

۰

پس از اینکه گفته ها و شایعات راجب به خودروی جدید شرکت بنز ، مرسدس بنز AMG C63 کوپه به اوج خود رسید و بسیاری از گمانه زنی ها راجب مشخصات این خودرو و نکته های فنی آن منتشر شد. سر آخر این خودرو با پرده برداری رسمی اش ، تمام جزئیات را افشا کرد. این خودرو قرار است که در دو نسخه ی مرسدس C63 AMG کوپه استاندارد و مرسدس C63 AMG کوپه packing در دسترس قرار بگیرد. این خودرو در نهایت یک خودرو V8 بی توربو است که ۴۶۹ اسب بخار قدرت و ۴۷۹ پوند فوت گشتاور تولید خواهد شد. نسخه ی استاندارد خودرو C63 AMG کوپه ، موشکی خواهد بود که در عرض ۳.۹ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست خواهد یافت.

مرسدس بنز AMG C63 کوپه

اما این تمام کار نیست ! همانطور که میدانید مرسدس همیشه یک رکن برای شگفت زده کردن ما دارد. و باید گفت ؛ برای کسانی که مایل به قدرت بیشتری هستند میتوانند خودرو AMG C63 جدید را دریافت کنند که AMG C63 S نام گرفته. در این نسخه ی جدید با کد S که به آن افزوده شده است ، همان موتور V8 بی توربو دارد اما نکته ی هیجان انگیز آن این است که اینبار توانایی ۵۰۳ اسب بخار و ۵۱۶ پوند فوت گشتاور دارد. این قدرت فوق العاده ، خودرو را در عرض ۳.۸ ثانیه به سرعت ۶۰ مایل و یا همان ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت میرساند.

نهایت سرعت برای نسخه ی استاندارد این خودرو ۲۵۰کیلومتر برساعت است. این سرعت در سری S به ۲۹۰ کیلومتر بر ساعت ارتقا میابد. همچنین این خوردو هفت سرعته است و از نوع انتقال MCT بهره میبرد که به آن توانایی کاهش دهنده با سرعت بیشتر را میدهد. این خودو دیف یوزر عقب است و کنترل آن هم الکتریکی میباشد. دیگر ویژگی های آن از جمله قیمت هنوز گفته نشده است.

منبع: geeky-gadgets

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...