مرسدس بنز AMG C63 کوپه ؛ رسما پرده برداری شد

0
Mercedes-Benz AMG C63 Coupe, officially unveiled

پس از اینکه گفته ها و شایعات راجب به خودروی جدید شرکت بنز ، مرسدس بنز AMG C63 کوپه به اوج خود رسید و بسیاری از گمانه زنی ها راجب مشخصات این خودرو و نکته های فنی آن منتشر شد. سر آخر این خودرو با پرده برداری رسمی اش ، تمام جزئیات را افشا کرد. این خودرو قرار است که در دو نسخه ی مرسدس C63 AMG کوپه استاندارد و مرسدس C63 AMG کوپه packing در دسترس قرار بگیرد. این خودرو در نهایت یک خودرو V8 بی توربو است که ۴۶۹ اسب بخار قدرت و ۴۷۹ پوند فوت گشتاور تولید خواهد شد. نسخه ی استاندارد خودرو C63 AMG کوپه ، موشکی خواهد بود که در عرض ۳.۹ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست خواهد یافت.

مرسدس بنز AMG C63 کوپه

اما این تمام کار نیست ! همانطور که میدانید مرسدس همیشه یک رکن برای شگفت زده کردن ما دارد. و باید گفت ؛ برای کسانی که مایل به قدرت بیشتری هستند میتوانند خودرو AMG C63 جدید را دریافت کنند که AMG C63 S نام گرفته. در این نسخه ی جدید با کد S که به آن افزوده شده است ، همان موتور V8 بی توربو دارد اما نکته ی هیجان انگیز آن این است که اینبار توانایی ۵۰۳ اسب بخار و ۵۱۶ پوند فوت گشتاور دارد. این قدرت فوق العاده ، خودرو را در عرض ۳.۸ ثانیه به سرعت ۶۰ مایل و یا همان ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت میرساند.

نهایت سرعت برای نسخه ی استاندارد این خودرو ۲۵۰کیلومتر برساعت است. این سرعت در سری S به ۲۹۰ کیلومتر بر ساعت ارتقا میابد. همچنین این خوردو هفت سرعته است و از نوع انتقال MCT بهره میبرد که به آن توانایی کاهش دهنده با سرعت بیشتر را میدهد. این خودو دیف یوزر عقب است و کنترل آن هم الکتریکی میباشد. دیگر ویژگی های آن از جمله قیمت هنوز گفته نشده است.

منبع: geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.