بررسی اپلیکیشن اندرویدی ملودی

0
اپلیکیشن ملودی

اپ شو :‌دنیای موسیقی طرفداران بسیار زیادی را دارد . اما موسیقی با طعم اپلیکیشن دنیای متفاوت را برای کاربران گوشی های اندرویدی ایجاد میکند . در این مقاله می خواهیم یک اپلیکیشن اندرویدی موسیقیایی را مورد بررسی قرار دهیم . این اپلیکیشن اندرویدی مخصوص افرادی که علاقه زیادی به موسیقی دارند تهیه شده است که در ادامه این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت با ما همراه باشید .

ملودی نام اپلیکیشن جدید در حوزه موسیقی است این اپلیکیشن با دسته بندی براساس سبک های هنری موسیقی و براساس خواننده ها آهنگ های بروز و مجاز حوزه موسیقی را در گوشی اندرویدی شما به ارمغان می آورد .

برای آشنایی با رابط کاربری این اپلیکیشن جالب و کاربردی بررسی این اپلیکیشن رو بصورت تصویری ادامه می دهیم با ما همراه باشید .

اپلیکیشن ملودی

ورودی ابتدای اپلیکیشن بصورت زیر است شما می توانید به دو حالت از اپلیکیشن استفاده نمایید . در حالت نخست می توایند با وارد کردن اطلاعاتتان در اپلیکیشن ثبت نام کنید و با ثبت نام وارد اپ شوید و در حالت دوم بدون ثبت نام می توانید از این اپ استفاده نمایید.

اپلیکیشن ملودی

شایان ذکر است چون اپلیکیشن با پرداخت درون برنامه ای اجرا می شود ساخت اکانت براتون پیشنهاد میشه . البته برای یک ماه می توانید بصورت رایگان از این اپ استفاده نمایید.

اپلیکیشن ملودیبا ورود به صفحه اصلی این اپلیکیشن با صحنه بالا روبرو خواهید شد که دسته بندی های موسیقی و از جمله دسته بندی تازه ترین موسیقی های اضافه شده به همراه موسیقی های برتر روبرو خواهید شد.

اپلیکیشن ملودی

شما یک منو گشت گذار هم دارید که میتونید از اکانتتون باخبر بشید.

با انتخاب هر دسته بندی شما با موسیقی های اون بخش روبرو خواهید شد که با کلیک روی هر گزینه میتونید آهنگ های اون بخش رو بشنوید .

اپلیکیشن ملودی اپلیکیشن ملودیجالب اینجاست که با باز کردن موسیقی مورد علاقه تون میتونید توی تمام بخش های اپ بگردید .

خرید اکانت : استفاده از این اپلیکیشن در ماه اول رایگان است . اما اگر میخواهید از مشتریان دائمی این اپ باشید میتونید اشتراک بخرید و همیشه از موسیقی های این اپلیکیشن استفاده نمایید.

شما می تونید این اپلیکیشن رو از کافه بازار دانلود نمایید.

بازار

 

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.