اختلافات سامسونگ و اپل فقط با توافق دو جانبه به پایان می رسد.

۱

اختلافات سامسونگ و اپل : به گزارش گروه علم و فناوری زوم تک به نقل از وبسایت Cnet وکلای دو شرکت اپل و سامسونگ برای حل مشکلات در مورد ثبت اختراع تبلت های جدید این دو کمپانی راه حل را در توافق دو جانبه دیدند ، طبق این گزارش در دیروز جمعه ۲۱ فوریه در یک جلسه مشترک بین بزرگان دو شرکت اپل و سامسونگ انجام گرفت این دو شرکت نتیجه دادگاه های انجام گرفته ر بی نتیجه دیده اند و در نهایت راه حل این مشکل را در توافق دو جانبه دیدند.

اختلافات سامسونگ و اپل

اختلافات سامسونگ و اپل

این جلسه طولانی دیروز با حضور تیم کوک از طرف کمپانی اپل و یکی از مدیران بلند پایه سامسونگ انجام گرفت ، اختلافات موجود بین این کمپانی مقداری پیچیده به نظر می رسید ، بطوری که این جلسه طولانی بی نتیجه به پایان رسید ، دادگاه ایالات متحده امریکا در این میان سعی می کرد بین دو طرف اختلاف به نتیجه مشترکی برسد ، اما با توجه به ادعاهای کمپانی اپل در مورد تبلت ها و گوشی های هوشمند تولید سامسونگ که اغلبشان کپی برداری از گوشی ها و اختراعات این شرکت است دادگاه امریکایی ساسونگ را پرداخت ۹۲۹،۰۰۰،۰۰۰ دلار خسارت به اپل محکوم کرده است ، اما نمایندگان دو طرف در انتهای جلسه اذعان کردند که باید این دو شرکت بصورت مستقیم با یکدیگر به مذاکره بپردازند تا مشکلات بوجود آمده رفع گردد.

با توجه به اظهارات اپل گوشی های گلکسی نکسوس و گلکسی اس ۲ ، تبلت گلکسی ۷ تب پلاس و گلکسی تب ۸.۹ کپی برداری از محصولات کمپانی اپل است ، اما کمپانی سامسونگ از هرگونه کپی برداری از محصولات اپل اظهار بی گناهی می کند، محکومیت این کمپانی توسط دادگاه های امریکایی یا یک تصمیم یک جانبه از طرف دادگاه امریکایی بوده است یا اینکه کمپانی سامسونگ واقعا محصولات خود را با کپی برداری از محصولات اپل تولید می نماید! به نظر شما حق با کدام یک از این کمپانی است ؟ اپل یا سامسونگ؟

منبع : PCWORLD


حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  
تاپ ترین ها حتما ببینید!