مزدا MX-5 RS تنها در ژاپن عرضه خواهد شد

0
مزدا MX-5 RS تنها در ژاپن عرضه خواهد شد

مزدا اخیرا خودرو MX-5 RS نسخه ی ۲۰۱۶ را معرفی کرده است. این خودرو بسیار کوچک طراحی شده و کوپه میباشد. در حال حاضر مشخص شده است که مزدا قصد دارد آن را تنها در کشور زاپن عرضه کند . اگر شما به دنبال یک ماشین قدرتمند هستید پس MX-5 RS به هیچ وجه شما را راضی نمیکند. این خودرو به یک موتور کوچک ۱.۵ لیتری مجهز شده است که میتواند ۱۲۹ اسب بخار قدرت تولید کنید. اما در ایالات متحده تمامی MX-5s ها با موتور ۲.۰ لیتری و توان ۱۵۵ اسب بخاری عرضه شدند و این موضوع مشخص میکند که مزدا بنا به خواسته ی مردم در مناطق مختلف خودروی خود را عرضه میکند. هرچند که در ایالات متحده هم بازتاب خوبی نداشت.

موتور کوچکش را کنار میگذاریم ، این خودرو در برخی از بخش ها همانند عملکرد ترمز بهبود یافته است. برای آن چرخ ها لاستیک های ویژه ای قرار داده شده و البته تنها در رنگ سفید عرضه میشود. خریداران نسخه ی ایالات متحده آن یعنی MX-5s تقویت صدا را نیز تجربه خواهند کرد.

مزدا MX-5 RS  تنها در ژاپن عرضه خواهد شدجالبترین ویژگی اضافه شده به این RS چرم های صندلی آن میباشد. اگر متوجه شده باشید ، این خودرو تقریبا بی روح است اما نکته ی مهم اینجاست که در ایالات متحده قیمت آن ۲۶.۹۰۰ دلار است که البته نسخه ی ژاپن کمی اختلاف قیمت دارد.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.