شکایت از ال جی پس از انفجار گوشی Optimus F6 در جیب کاربر!

0
گوشی ال جی اپتیموس اف 6

کاربری به نام محمد ستار در دادگاهی فدرال واقع در بروکلین نیویورک پرونده ای را علیه شرکت ال جی به راه انداخته که ممکن است به نابودی آبروی این شرکت کره ای بیانجامد.

داستان از این قرار است که محمد ستار که یک متخصص در رشته ی IT می باشد در روز ۱۳ ژانویه در حال قدم زدن در خیابان بود که ناگهان گوشی Optimus F6 وی در داخل جیب شلوارش منفجر می شود و باعث ایجاد سوختگی های درجه ی ۲ و ۳ بر روی پا و دست راستش می گردد،از آن زمان تا کنون محمد ستار در حال انجام عمل های متعدد جراحی پلاستیک می باشد و نتوانسته  حتی یک روز در بانک سرمایه گذاری منهتن که محل کار وی می باشد حاضر شود.

محمد ستار می گوید که ماه ها قبل از وقوع این انفجار عجیب مشغول به استفاده از گوشی Optimus F6 خود بوده و هنوز نمی داند که چرا این اتفاق افتاده است ، وکیل وی “لاورنس گلدریش” نیز در باره ی اتفاق پیش آمده برای موکلش می گوید:گوشی درون جیب شلوار موکلم بوده که به طرز عجیب و بدون هیچگونه دلیل منطقی ای همانند یک ترقه ی قوی منفجر می شود ، گفتنی است که گوشی LG Optimus F6 در تاریخ ۱۱ ماه سپتامبر سال ۲۰۱۳ به بازار آمریکا عرضه شده و از آن زمان تا به امروز این اولین انفجاری است که برای این گوشی رخ می دهد،بلافاصله پس از این حادثه محمد ستار را به بیمارستان منتقل کردند و با توجه به سوختگی های عمیق و جدی وی از آن زمان تا کنون بارها تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.