عضویت در کانال تلگرام زوم تک

خانه تان را هوشمندتر کنید : بازوی شستشوی خطی در ظرف شوی سامسونگ

۰

سامسونگ ارائه کننده محصولات هوشمند در دنیای تکنولوژی می باشد ، از اهداف این شرکت در دنیای تکنولوژی ارائه دستگاه های هوشمند برای خانه های هوشمند آینده است ، مدیر عامل این شرکت در نمایشگاه IFA 2014 از سیاست جدی این شرکت در گسترش تکنولوژی های نوین در خانه های هوشمند آینده گفت :" خانه آینده موضوع تکنولوژی ما نیست، موضوع هوشمند بودن آنهم نیست. موضوع اصلی انسان محور بودن تکنولوژی هایی است که ما مورد استفاده قرار میدهیم. تکنولوژی که به طور جداگانه در پشت صحنه باشد و در مواقع مورد نیاز ، نیاز مصرف کننده را تامین نماید. "

ظرف شوی سامسونگ دنیایی متفاوت در خانه ای هوشمند آینده

شستن ظروف همیشه یک بحران غبر منتظره برای کدبانوهای خانه است ، همیشه دختر خانه و مادر خانه در امر شستن ظروف دچار بحران های اضطراری می شوند ! در این موقعیت دستگاه های هوشمندی مثل ماشین ظرفشویی راه فایق آمدن بر این بحران خواهد بود ، امروزه بسیاری از دستگاه های هوشمند برای آسان تر کردن زندگی بشر ساخته شده اند ، اما هر ماشین ظرفشویی هم نمیتواند جایگزین مناسبی برای شستشوی ظروف باشد ، چرا که برخی از ماشین های ظرفشویی پس از شستشو ظروفی چرب را برای شما ارائه می کنند ، راه حل این مشکل چه خواهد بود.

خانه تان را هوشمند تر کنید : بازوی شستشوی خطی در ظرفشوی سامسونگ

کمپانی سامسونگ الکترونیکس ، با ارائه ماشین ظرف‌ شویی جدید خود با نام واتر وال این مشکل را برای کاربران این ماشین های ظرفشویی حل کرده اند. این ماشین ظرف‌شویی که با بازوی شستشوی خطی ساخته شده است ، به گفته روزنامه آمریکایی یو‌.اس.ای تودی اولین ماشین ظرفشویی با بازوی شستشوی خطی است که  انقلابی در فناوری ماشین‌های ظرف‌شویی براه انداخته است.

خانه تان را هوشمند تر کنید : بازوی شستشوی خطی در ظرفشوی سامسونگ

ویژگی های بارز ماشین ظرف شویی جدید سامسونگ

از ویژگی های بارز این ماشین ظرفشویی می توان به وجود بازوی خطی این دستگاه اشاره کرد ، وجود این بازو و حرکت عقب و جلوی آن باعث شده ظروف شستشو شده در این ماشین بهتر از ماشین هایی باشد که بصورت دورانی ظروف را می شویند.

شرکت سامسونگ برای بهینه شدن این دستگاه آن را بگونه ای طراحی کرده است که می توان ظروف خیلی کثیف را در یک بخش از دستگاه که مخصوص این عمل است شست ، چرا که سامسونگ در این ماشین ظرفشویی یک قسمت را برای شستشوی ظروف خیلی کثیف و یک قسمت را برای شستشوی ظروف نسبتا کثیف طراحی کرده است.

سامسونگ در این ماشین حتی برای شستشوی چنگال و قاشق ها هم توجه ویژه ای داشته است ، بگونه ای که شما با گذاشتن چنگال و قاشق ها در محفظه مخصوص آن ها ، قاشق و چنگال را براحتی بشورید.

خانه تان را هوشمند تر کنید : بازوی شستشوی خطی در ظرفشوی سامسونگ

از دیگر ویژگی های جالب این ماشین ظرفشویی می توان به زیبایی در طراحی و قابلیت های آسان در استفاده از دستگاه اشاره کرد ، نحوه تعویض آسان فیلتر ماشین ظرفشویی از دیگر ویژگی های جالب این ماشین ظرفشویی می باشد.

منبع : روابط عمومی سامسونگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.