برنامه ی دوربین لومیا حالا برای تمام گوشی های ویندوز قابل استفاده است

0
برنامه ی دوربین لومیا حالا برای تمام گوشی های ویندوز قابل استفاده است

در اوایل امسال، اعلام شده بود که برنامه ی دوربین لومیا روی تمام دستگاه هایی که از ویندوز ۱۰ استفاده می کنند، چه گوشی ، چه تبلت و چه کامپیوتر، از هر تولید کننده ای که باشد، کار خواهد کرد. اما حالا، حتی قبل از این که گوشی های ویندوز ۱۰ وارد بازار شوند، گوشی های غیر لومیا که از ویندوز گوشی ۸.۱ استفاده می کنند، می توانند برنامه ی دوربین لومیا را دانلود و نصب کنند.

بر اساس گفته ی کسانی که این برنامه را روی گوشی های دیگر، از جمله Ascend W1 از کمپانی هواوی و گوشی ATIV SE کمپانی سامسونگ، امتحان کرده اند، برخی از قابلیت های برنامه ی دوربین لومیا روی گوشی های دیگر کار نمی کند. اعمال خاصی مانند استفاده از برنامه برای تغییر دستی فوکوس و زمان عکس گرفتن دوربین پشت، باعث از کار افتادن برنامه می شوند. همچنین از این برنامه نمی توان به عنوان برنامه ی عکاسی پیش فرض و اصلی روی گوشی های غیر لومیا استفاده کرد.

برنامه ی لومیا کمرا به کاربران اجازه می دهد تنظیمات دوربین پشت یک گوشی ویندوزی را بر اساس سلیقه ی خود تغییر دهند. این برنامه همچنین از قابلیت ظبط غنی ( Rich Capture ) برخوردار است، قابلیتی که از HDR برای گرفتن چند تصویر به صورت همزمان اما با تنظیمات متفاوت استفاده می کند . بعد آن ها را در کنار هم قرار داده و تبدیل به یک عکس می کند. کاربران بعدا می توانند میزان تاثیر افکت های HDR روی یک عکس خاص را تغییر دهند. حتی با فعال بودن فلش، برخی ازعکس ها بدون فلش گرفته می شوند که این را نیز می توانید بر اساس سلیقه ی خود تغییر دهید.

برنامه ی دوربین لومیا (Lumia Camera ) را می توانید در ویندوز فون استور پیدا کرده و آن را به رایگان دانلود کنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.