یادداشتی لو رفته از قیمت گذاری آیفون ۶S

0
Lou gone notes priced iPhone 6S

طی یادداشتی که از داخل شرکت خارج شده است و ما آن را برا ی شما به اشتراک میگذاریم. گفته شده است که چگونه این محصول عرضه میشود قیمت گذاری برای برخی از آیفون های اپل که برای نسل بعدی گوشی های هوشمند راه اندازی میشوند  به چه شکلی خواهد بود.

یادداشتی لو رفته از قیمت گذاری آیفون ۶S

Lou gone notes priced iPhone 6S

با توجه به این یادداشت که نوشته ی ورایزون مارک بوده است.قیمت گذاری آیفون ۶S  با ظرفیت ۱۶ گیگابایت ۲۱۸ دلار قرار دارد. مدل۶۴ گیگابایتی هم با قیمت ۳۱۸ دلار با قرار داد دو ساله و امضا از Verizon عرضه خواهد شد.

با توجه به این یادداشت، با عرضه ی نسل جدید آیفون ، اپل قصد دارد قیمت گذاری های جدیدی را نیز برای آیفون های نسل های قبلی انجام دهد.آیفون ۶ با ظرفیت ۱۶ گیگابایت به حدود ۱۱۸ دلار  با قرار داد دوساله و امضای Verizon کاهش خواهد یافت. مدل ۶۴ گیگابایتی هم به ۲۱۸ دلار کاهش میباد. در این یادداشت نیز از کاهش قیمت تنها ۱۸ دلاری آیفون ۱۶ گیگابایتی ۵S خبر میدهد. گزینه های رنگی برای این محصولات در این یادداشت پوشیده است.

این کار به نظر خیلی زود میرسد که از اکنون در مورد قیمت گذاری آیفون ۶S بحث شود اما اگر صادقانه نگاه کنیم فقط ۸ هفته دیگر باید برای دیدن نسل بعدی آیفون که توسط اپل به شکل رسمی معرفی میشود صبر کنیم.

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.