مونوپاد مخصوص لپتاپ به بازار آمد

0
مونوپاد مخصوص لپتاپ هم به بازار آمد

عکاسی سلفی به طور روز افزون محبوبیت بیشتری نزد مردم کسب می کند، از این رو با گذر زمان ابزار و وسایل گوناگونی نیز برای تسهیل در گرفتن این دسته از عکس های ارائه می شود.با ورود مونوپادها به بازار، کاربران با اشتیاقی زیاد به سمت تهیه کردن آن ها روی آوردندو عکاسی سلفی رنگ و بویی دیگر به خود گرفت.

حال این توسعه تا جایی پیش رفته که اخیرا با نسل جدید مونو پادها حتی می توان عکس سلفی با لپ تاپ خود گرفت.این دسته از نسل جدیدی از مونو پادها توسط یک تیم تحقیقاتی اروپایی به بازارعرضه شده که می تواند به جای متصل شدن به موبایل به لپ تاپ متصل شود.
این مطالب را نیز از دست ندهید:
معرفی ۳ گوشی مخصوص عکاسی سلفی
گرفتن سلفی با مار و حادثه مرگ بار !

در حال حاضر این مونوپاد تنها قادر است تا به لپ تاپ اپل متصل شود و در مقایسه با مونوپاد موبایل کمی بلندتر و ضخیم بوده تا بتواند تفاوت وزنی گوشی هوشمند و لپتاپ را تحمل کند.

علاوه بر ویژگی یاد شده، این مونوپاد از پایه ای بهره می برد که قادر است لپ تاپ را در خود نگه داشته، و بعد از وصل شدن به مونوپاد، تجربه عکاسی سلفی با لپ تاپ را برای شما به ارمغان بیاورد.

اگرچه این محصول فعلا فقط برای مک بوک ارائه شده، اما از جمله وسایل جانبی مختص شرکت اپل محسوب نمی شود و ممکن است که در آینده شرکت اپل تمایل به استفاده از آن بعنوان وسیله جانبی پیشفرض داشته باشد و آن را در جعبه های محصولات خود به عنوان هدیه قرار دهد!

گفتنی است به گفته تیم سازنده، این وسیله برای کسانی طراحی شده است که به شدت غرق در گرفتن عکس های سلفی هستند و در هر زمان و مکانی به گرفتن چنین عکس هایی اقدام می کنند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.